КИЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 22.05.2012 р. N 63

Про нагородження премією Київського міського голови одиноких батьків та одиноких матерів, які самі виховують дітей

Відповідно до статті 34 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", розпорядження Київського міського голови від 18.09.2007 N 528 "Про заснування премії Київського міського голови одиноким молодим батькам та одиноким молодим матерям, які самі виховують дітей" (зі змінами), протоколів N 1 від 05.03.2012, N 2 від 12.04.2012 засідання міської конкурсної комісії з присудження премій Київського міського голови одиноким батькам та одиноким матерям, які самі виховують дітей, та з визначення переможців конкурсу "Сім'я року-2011", в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Нагородити 18 одиноких батьків та одиноких матерів премією Київського міського голови одиноким батькам та одиноким матерям, які самі виховують дітей, в розмірі 2000 (дві тисячі) грн. за списком згідно з додатком.

2. Головному управлінню у справах сім'ї, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) профінансувати видатки на виплату призначених премій Київського міського голови одиноким батькам та одиноким матерям, які самі виховують дітей, в межах загальних асигнувань Головного управління на 2012 рік.

3. Заступникові голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків прийняти рішення щодо висвітлення в засобах масової інформації змісту цього розпорядження.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Київської міської державної адміністрації Новохатька Л. М.

 

Голова

Л. Черновецький

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали