Про натуральні норми забезпечення населення твердим паливом і скрапленим газом і граничні показники їх вартості для надання пільг і житлових субсидій

Розпорядження Запорізької обласної державної адміністрації
від 22 травня 2012 року N 229

Зареєстровано в Головному управлінні юстиції у Запорізькій області
23 травня 2012 р. за N 25/1550

Керуючись ст. 102 Бюджетного кодексу України, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 23.04.2012 N 356 "Про встановлення мінімальних норм забезпечення населення твердим паливом і скрапленим газом та граничних показників їх вартості для надання пільг і житлових субсидій за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам" (Постанова N 356) (надалі - Постанова), з метою соціального захисту малозабезпечених верств населення області:

1. Затвердити натуральні норми забезпечення населення твердим паливом і скрапленим газом, відповідно до яких населенню надаються житлові субсидії готівкою для відшкодування витрат на їх придбання:

твердого палива у розмірі 2 тонни на домогосподарство;

скрапленого газу, який використовується для приготування їжі, - два балони (42 кілограма) на рік на одну - дві особи, три балони (63 кілограма) - на три - чотири особи, чотири балони (84 кілограма) - на п'ять і більше осіб.

2. Затвердити натуральні норми забезпечення населення твердим паливом та скрапленим газом, згідно з якими населенню надаються пільги готівкою на придбання твердого палива та скрапленого газу:

твердого палива - 1 тонна на домогосподарство, а особи, які мають таке право згідно зі статтею 48 Гірничого закону України, - 3,1 тонни вугілля для побутових потреб на домогосподарство на рік;

скрапленого газу - 1 балон на домогосподарство на рік.

3. Взяти до уваги, що вищезазначеною Постановою (Постанова N 356) у 2012 році граничні показники вартості твердого палива та скрапленого газу, у межах яких встановлюються натуральні норми, відповідно до яких населенню надаються пільги і житлові субсидії готівкою для відшкодування витрат на їх придбання за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам встановлено у розмірі:

одна тонна вугілля - 950 грн.;

один балон скрапленого газу - 121,88 грн.

4. У наступних роках зазначені граничні показники вартості твердого палива і скрапленого газу індексуються на коефіцієнт (Кі), який визначається за формулою:

Кі = (Iпот/100)*(І1/100)*(І2/100)*....*(Іn/100),

де Iпот - прогнозний індекс споживчих цін поточного року;

І1, І2,.... Іn - прогнозні індекси споживчих цін за попередні роки починаючи з 2013 року.

5. Громадянам, які для опалення житлових приміщень використовують рідке пічне побутове паливо, пільги надаються з розрахунку вартості однієї тонни твердого палива, а субсидії для відшкодування витрат на його придбання - виходячи з вартості двох тонн твердого палива.

У разі використання скрапленого газу, що зберігається у групових резервуарних установках, мінімальна норма забезпечення таким газом становить 42 кілограми на одну особу на рік, але не більше ніж 210 кілограмів.

6. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Запорізької обласної державної адміністрації Гамова А. М.

7. Розпорядження набирає чинності з моменту його державної реєстрації, але не раніше дня його офіційного оприлюднення.

 

Голова обласної
державної адміністрації

О. М. Пеклушенко

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали