МІНІСТЕРСТВО РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ ТА БУДІВНИЦТВА УКРАЇНИНАУКОВО-ТЕХНІЧНА РАДА

РІШЕННЯ

від 1 лютого 2011 року N 4

(у робочому порядку)

Про науково-дослідну роботу "Доопрацювання інформаційно-аналітичної системи Мінрегіонбуду моніторингу соціально-економічного розвитку малих міст і селищ та забезпечення оновлення бази даних"

Розглянувши науково-дослідну роботу "Доопрацювання інформаційно-аналітичної системи Мінрегіонбуду моніторингу соціально-економічного розвитку малих міст і селищ та забезпечення оновлення бази даних", розроблену за дорученням Мінрегіонбуду на підставі договору від 28.07.2010 Н-4/148-10 Київським національним університетом імені Тараса Шевченка, науково-технічна рада вирішила:

1. Схвалити науково-дослідну роботу "Доопрацювання інформаційно-аналітичної системи Мін...

 

Доступ до документа «Рішення Міністерства регіонального розвитку та будівництва України від 01.02.2011 № 4 Про науково-дослідну роботу "Доопрацювання інформаційно-аналітичної системи Мінрегіонбуду моніторингу соціально-економічного розвитку малих міст і селищ та забезпечення оновлення бази даних"» обмежений. Весь текст доступний користувачам Норматив PRO.

 

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали