Про навігацію на водних об'єктах області у 2011 році

Розпорядження Вінницької обласної державної адміністрації
від 13 квітня 2011 року N 165

Зареєстровано в Головному управлінні юстиції у Вінницькій області
26 квітня 2011 р. за N 23/985

Відповідно до статей 13, 16, 25 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", статей 8, 67 Водного кодексу України, Правил охорони життя людей на водних об'єктах України, затверджених наказом Міністерства України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи від 3 грудня 2001 року N 272, зареєстрованих в Міністерстві юстиції України 1 лютого 2002 року за N 95/6383, Правил користування маломірними суднами на водних об'єктах області, затверджених рішенням 17 сесії обласної ради 5 скликання від 29 травня 2008 року N 569, з метою упорядкування використання маломірних суден, забезпечення руху суден, попередження нещасних випадків з людьми на воді:

1. Установити термін дії навігації на водних об'єктах області для маломірних суден у річках та їх притоках, водосховищах, озерах, ставках та р. Дністер з 21 травня 2011 року та з 10 червня 2011 року - у Дністровському водосховищі до настання льодоставу.

2. Райдержадміністраціям, виконавчим комітетам міських рад міст обласного значення:

2.1. Довести до відома власників маломірних суден, що експлуатація та стоянка суден, які не зареєстровані і не пройшли щорічного техогляду та не мають нанесених бортових номерів, на водних об'єктах області забороняється.

2.2. Привести до відкриття сезону на воді рятувальні пости у відповідність до вимог чинного законодавства з питань охорони життя людей на водних об'єктах.

3. Головам райдержадміністрацій провести семінар-нараду з сільськими та селищними головами щодо роз'яснення правил користування маломірними суднами на водних об'єктах області та скласти списки власників водних транспортних засобів, за наданням їх територіальним службам МНС України та інспекції судноплавного і портового нагляду у м. Вінниця.

4. Начальникам аварійно-рятувальних служб на водних об'єктах області посилити контроль щодо готовності до попередження та оперативного реагування на надзвичайні ситуації (події), які пов'язані з використанням маломірних суден під час навігації.

5. Районним, міським рятувально-водолазним службам організувати в сезон масового відпочинку людей на водних об'єктах, патрулювання службовими катерами.

6. Керівникам підприємств, установ та організацій до відкриття сезону відпочинку привести пункти базування маломірних суден на водних об'єктах у відповідність з вимогами чинного законодавства.

7. Службі автомобільних доріг у Вінницькій області (Демішкан В. Ф.), Вінницькій філії ВАТ "Укртелеком" (Яблонський В. Ф.), КП "Вінницяоблводоканал" (Сиско В. М.), ПАТ "Вінницягаз" (Марчак І. І.) з метою забезпечення безпеки судноплавства до 30 травня 2011 року привести у належний стан об'єкти, що знаходяться на судноплавних ділянках річок та пред'явити їх для щорічного огляду інспекції судноплавного та портового нагляду у м. Вінниця.

8. Могилів-Подільському прикордонному загону ДПС України (Вавринюк В. П.) вжити заходів щодо заборони користування у прикордонній смузі маломірними суднами, які не взяті на облік пристані, причали та пункти базування, що не зареєстровані в установленому законодавством порядку.

9. Інспекції судноплавного та портового нагляду у м. Вінниця (Ковальчук В. І.), управлінню МВС України у Вінницькій області (Нонік В. В.) в межах компетенції посилити вимогливість до судноводіїв і власників суден щодо дотримання ними встановлених правил на водних об'єктах області.

10. Службі автомобільних доріг у Вінницькій області (Демішкан В. Ф.), Вінницькій філії ВАТ "Укртелеком" (Яблонський В. Ф.), ВО КВП "Водопровідно-каналізаційне господарство "Вінницяводоканал" (Сиско В. М.), ПАТ "Вінницягаз" (Марчак І. І.), райдержадміністраціям, виконавчим комітетам міських рад міст обласного значення про хід виконання цього розпорядження інформувати управління транспорту облдержадміністрації до 1 серпня 2011 року для узагальнення та подальшого інформування облдержадміністрації до 15 серпня 2011 року.

11. Головному управлінню з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи облдержадміністрації (Вовченко С. Д.) у серпні 2011 року результати виконання цього розпорядження внести на розгляд обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

12. Юридичному відділу апарату облдержадміністрації подати це розпорядження на державну реєстрацію до Головного управління юстиції у Вінницькій області.

13. Це розпорядження набирає чинності з моменту офіційного опублікування в місцевих засобах масової інформації.

14. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови облдержадміністрації від 6 травня 2010 року N 186 "Про відкриття навігації на водних об'єктах області у 2010 році", зареєстроване в Головному управлінні юстиції у Вінницькій області 20 травня 2010 року за N 20/939.

15. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Аксельрода Р. Б.

 

Голова обласної
державної адміністрації

М. Джига

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали