Про навігацію на водних об'єктах області у 2012 році

Розпорядження Вінницької обласної державної адміністрації
від 23 травня 2012 року N 279

Зареєстровано в Головному управлінні юстиції у Вінницькій області
29 травня 2012 р. за N 21/1058

Відповідно до статей 13, 16, 25 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", статті 67 Водного кодексу України, Правил охорони життя людей на водних об'єктах України, затверджених наказом Міністерства України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи від 3 грудня 2001 року N 272, зареєстрованих в Міністерстві юстиції України 1 лютого 2002 року за N 95/6383, Правил користування маломірними суднами на водних об'єктах Вінницької області, затверджених рішенням 17 сесії обласної ради 5 скликання від 29 травня 2008 року N 569, з метою упорядкування використання маломірних суден, забезпечення руху суден, попередження нещасних випадків з людьми на воді:

1. Установити термін дії навігації на водних об'єктах області для маломірних суден у річках та їх притоках, у водосховищах, озерах, ставках, р. Дністер, у Дністровському водосховищі з 11 червня 2012 року до настання льодоставу.

2. Райдержадміністраціям, виконкомам міських рад міст обласного значення:

2.1. Довести до відома власників маломірних суден, що експлуатація та стоянка суден, які не зареєстровані і не пройшли щорічного техогляду та не мають нанесених бортових номерів, на водних об'єктах області забороняється.

2.2. Привести до відкриття сезону на воді рятувальні пости у відповідність до вимог чинного законодавства з питань охорони життя людей на водних об'єктах.

3. Головам райдержадміністрацій провести семінар-нараду з сільськими та селищними головами щодо роз'яснення правил користування маломірними суднами на водних об'єктах області та скласти списки власників водних транспортних засобів, з наданням їх територіальним службам МНС України та Львівському міжрегіональному відділу Укрморрічінспекції.

4. Начальникам аварійно-рятувальних служб на водних об'єктах посилити контроль щодо готовності до попередження та оперативного реагування на надзвичайні ситуації (події), які пов'язані з використанням маломірних суден під час навігації.

5. Районним, міським рятувально-водолазним службам організувати в сезон масового відпочинку людей на водних об'єктах патрулювання службовими катерами.

6. Керівникам підприємств, установ та організацій до відкриття сезону відпочинку привести пункти базування маломірних суден на водних об'єктах у відповідність до вимог чинного законодавства.

7. Службі автомобільних доріг у Вінницькій області (Франчук І. І.), Вінницькій філії ВАТ "Укртелеком" (Яблонський В. Ф.), КП "Вінницяоблводоканал" (Сиска В. М.), ПАТ "Вінницягаз" (Войтенко О. С.) з метою забезпечення безпеки судноплавства до 9 червня 2012 року привести у належний стан об'єкти, що знаходяться на судноплавних ділянках річок та пред'явити їх для щорічного огляду інспекції судноплавного та портового нагляду в м. Вінниця.

8. Могилів-Подільському прикордонному загону Південного регіонального управління ДПС України (Сухий С. В.) вжити заходів щодо заборони користування у прикордонній смузі маломірними суднами, які не взяті на облік у адміністрації пристаней, причалів і пунктів базування та не зареєстровані в установленому законодавством порядку.

9. Начальнику Львівського міжрегіонального відділу Укрморрічінспекції (Рудаков Д. Є.), управлінню МВС України у Вінницькій області (Нонік В. В.), Державному управлінню охорони навколишнього природного середовища у Вінницькій області (Крисько В. Г.) в межах компетенції посилити вимогливість до судноводіїв і власників суден щодо дотримання ними встановлених правил на водних об'єктах області.

10. Службі автомобільних доріг у Вінницькій області (Франчук І. І.), Вінницькій філії ВАТ "Укртелеком" (Яблонський В. Ф.), КП "Вінницяоблводоканал" (Сиска В. М.), ПАТ "Вінницягаз" (Марчак І. І.), райдержадміністраціям, виконкомам міських рад міст обласного значення про хід виконання цього розпорядження інформувати управління транспорту облдержадміністрації до 1 серпня 2012 року для узагальнення та подальшого інформування облдержадміністрації до 15 серпня 2012 року.

11. Юридичному відділу апарату облдержадміністрації подати це розпорядження на державну реєстрацію до Головного управління юстиції у Вінницькій області.

12. Це розпорядження набирає чинності з дня його офіційного опублікування в місцевих засобах масової інформації.

13. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Деруна Г. Г.

 

Голова обласної
державної адміністрації

М. Джига

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали