Додаткова копія: Про непридатні до використання та заборонені до застосування хімічні засоби захисту рослин

РІВНЕНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 05.03.2018 р. N 161

Про непридатні до використання та заборонені до застосування хімічні засоби захисту рослин

Відповідно до пунктів "е", "є", "и" частини першої статті 20, пунктів "а", "е", "з" статті 21 Закону України "Про відходи", статті 16 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", статті 33 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", з метою моніторингу ситуації щодо стану зберігання непридатних до використання та заборонених до застосування хімічних засобів захисту рослин, оцінки ризиків для здоров'я людей та навколишнього природного середовища:

1. Березнівській, Дубенській, Дубровицькій, Здолбунівській, Корецькій, Млинівській, Острозькій, Радивилівській, Рівненській, Рокитнівській, Сарненській районним державним адміністраціям, виконавчому комітету Рівненської міської ради:

1) забезпечувати зберігання в належному стані непридатних до використання та заборонених до застосування хімічних засобів захисту рослин до повного їх вивезення з території області;

2) провести перезатарювання непридатних до використання та заборонених до застосування хімічних засобів захисту рослин, що зберігаються із порушенням вимог, у бетонополімерні контейнери чи іншу сертифіковану тару до 20 грудня 2018 року.

2. Державній екологічній інспекції у Рівненській області, Головному управлінню Держпродспоживслужби в Рівненській області постійно здійснювати контроль за умовами зберігання непридатних до використання та заборонених до застосування хімічних засобів захисту рослин та місцями їх розміщення для забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення та екологічної безпеки до повного вивезення пестицидів з території області.

3. Виконавцям про виконання розпорядження інформувати департамент екології та природних ресурсів облдержадміністрації щороку до 01 лютого та 01 листопада.

4. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови обласної державної адміністрації від 13 серпня 2007 року N 384 "Про утилізацію непридатних до використання та заборонених до застосування хімічних засобів захисту рослин".

5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Ундіра В. О.

 

Голова адміністрації

О. Муляренко
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали