Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про норматив рентабельності на газ скраплений, що відпускається населенню для побутових потреб ТОВ "КОМПОБУТГАЗ"

Про норматив рентабельності на газ скраплений, що відпускається населенню для побутових потреб ТОВ "КОМПОБУТГАЗ"

Розпорядження Чернігівської обласної державної адміністрації
від 20 травня 2019 року N 288

Зареєстровано в Головному територіальному управлінні юстиції у Чернігівській області
07 червня 2019 р. за N 34/1294

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 25 грудня 1996 року N 1548 "Про встановлення повноважень органів виконавчої влади та виконавчих органів міських рад щодо регулювання цін (тарифів)" (із змінами і доповненнями), з метою встановлення нормативу рентабельності на паливно-енергетичні ресурси на вимогу чинного законодавства зобов'язую:

1. Встановити норматив рентабельності на газ скраплений, що відпускається населенню для побутових потреб ТОВ "КОМПОБУТГАЗ", на рівні 5 % власних витрат.

2. Загальному відділу апарату Чернігівської обласної державної адміністрації забезпечити оприлюднення розпорядження голови Чернігівської обласної державної адміністрації на офіційному веб-сайті Чернігівської обласної державної адміністрації із зазначенням дати оприлюднення і дати набрання чинності.

3. Це розпорядження набирає чинності через п'ять днів після його державної реєстрації, але не раніше дня оприлюднення.

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови Чернігівської обласної державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.

 

Голова

О. Мисник
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали