ЛУЦЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 12.10.2011 р. N 476

Про норми витрат на копіювання та друк документів, що надаються за запитом на публічну інформацію

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 13 липня 2011 року "Про затвердження граничних норм витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію" (Постанова N 740):

1. Затвердити норми витрат на копіювання та друк документів, що надаються за запитом на публічну інформацію, згідно з додатком.

2. Вважати такими, що втратили чинність, пункт 3 (Розпорядження N 232) та додаток 2 до розпорядження міського голови від 19.05.2011 N 232 "Про першочергові заходи щодо забезпечення доступу до публічної інформації" (Розпорядження N 232) щодо розрахунку вартості копіювання та друку документів, що надаються на запит про отримання публічної інформації.

3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника міського голови, керуючого справами виконкому Вербича Ю. Г.

 

Міський голова

М. Романюк


 

Додаток
до розпорядження Луцького міського голови
12.10.2011 N 476


Норми витрат на копіювання та друк документів, що надаються за запитом на публічну інформацію

N
з/п

Послуга, що надається

Норми витрат грн.

1.

Копіювання або друк копій документів формату А-4 та меншого розміру (в т. ч. і двосторонній друк)

0, 98

2.

Копіювання або друк копій документів формату А-3 та більшого розміру (в т. ч. двосторонній друк)

1,96

3.

Копіювання або друк копій документів будь-якого формату, якщо в документах поряд з відкритою інформацією міститься інформація з обмеженим доступом, що потребує її відокремлення, приховування тощо (в тому числі двосторонній друк)

від 2,94 до 4,90


 

Заступник міського голови,
керуючий справами виконкому

Ю. Вербич

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали