РАДА МІНІСТРІВ УКРАЇНСЬКОЇ РСР

ПОСТАНОВА

від 21 вересня 1990 р. N 272

Київ

Про обчислення часу з 30 вересня 1990 року

Постанова втратила чинність(згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 20 березня 1992 року N 139)

Враховуючи побажання громадян і трудових колективів підприємств та організацій у зв'язку з наступною відміною 30 вересня 1990 р. Державною комісією єдиного часу і еталонних частот СРСР "літнього" часу на території СРСР, Рада Міністрів Української РСР ПОСТАНОВЛЯЄ:

1. Залишити дію "літнього" часу на території Української РСР і не переводити 30 вересня 1990 р. стрілку годинника на 1 годину назад.

2. Облвиконкомам, Київському і Севастопольському міськвиконкомам разом з міністерствами і відомствами УРСР, Українським управлінням цивільної авіації, управліннями залізниць і морськими пароплавствами, установами, організаціями і підприємствами промисловості, транспорту і зв'язку, торгівлі та сфери обслуговування забезпечити, де це доцільно, зміну графіку їх роботи.

3. Державному комітетові УРСР по телебаченню і радіомовленню, Укрінформу проінформувати населення про порядок обчислення часу на території республіки з 30 вересня 1990 року.

 

Голова
Ради Міністрів УРСР

В. МАСОЛ

Керуючий Справами
Ради Міністрів УРСР

В. ПЄХОТА

Інд. 25

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали