ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 02.07.2010 р. N 202

Про обласну комісію з питання проведення робіт щодо отримання правовстановлюючих документів на земельні ділянки, територіально розташовані в межах ліній електропередач і газових господарств

Керуючись ст. 13 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", ст. 13 Закону України "Про землеустрій", з метою координації заходів щодо отримання правовстановлюючих документів на земельні ділянки, територіально розташовані в межах ліній електропередач і газових господарств:

1. Створити обласну комісію з питання проведення робіт щодо отримання правовстановлюючих документів на земельні ділянки, територіально розташовані в межах ліній електропередач і газових господарств (далі - комісія).

2. Затвердити склад комісії (додається).

3. Комісії забезпечити координацію заходів щодо отримання правовстановлюючих документів на земельні ділянки, територіально розташовані в межах ліній електропередач і газових господарств.

У разі необхідності комісія може залучати до участі в роботі представників підприємств (за згодою їх керівників), що на поточний момент не мають правовстановлюючих документів на земельні ділянки, територіально розташовані в межах ліній електропередач і газових господарств.

4. Комісії щороку до 20 січня інформувати голову обласної державної адміністрації про результати проведеної роботи.

5. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови обласної державної адміністрації від 23.04.2007 N 152 "Про робочу групу з питання проведення робіт щодо отримання правовстановлюючих документів на земельні ділянки, територіально розташовані в межах ліній електропередач і газових господарств".

6. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови обласної державної адміністрації Кальцева В. Ф.

 

Голова обласної
державної адміністрації

Б. Ф. Петров


 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження Запорізької обласної державної адміністрації
02.07.2010 N 202


Склад обласної комісії з питання проведення робіт щодо отримання правовстановлюючих документів на земельні ділянки, територіально розташовані в межах ліній електропередач і газових господарств

Кальцев
Володимир Федорович

перший заступник голови облдержадміністрації, голова комісії

Іванов
Андрій Валерійович

начальник Головного управління промисловості та розвитку інфраструктури облдержадміністрації (стажування), заступник голови комісії

Терещенко
Світлана Михайлівна

завідувач сектору розвитку енергетики Головного управління промисловості та розвитку інфраструктури облдержадміністрації, секретар комісії

Члени комісії:

Андрюшечкін
Дмитро Володимирович

голова постійної комісії з питань земельних відносин та адміністративно-територіального устрою Запорізької обласної ради (за згодою)

Блинова
Людмила Юріївна

начальник управління державної реєстрації земельних ділянок та прав на них ДП "Центр Державного земельного кадастру при Державному комітеті України по земельних ресурсах" (за згодою)

Коваленко
Єгор Вікторович

заступник директора з економіки Дніпровської електроенергетичної системи ДП НЕК "Укренерго" (за згодою)

Конов
Михайло Пилипович

провідний інженер з капітального будівництва і капітального та поточного ремонтів Запорізького ЛВУМГ (за згодою)

Курашов
Максим Володимирович

інженер виробничо-технічного відділу ВАТ "Мелітопольгаз" (за згодою)

Морозов
Сергій Михайлович

заступник голови правління - головний інженер ВАТ "Запоріжгаз" (за згодою)

Назіров
Олександр Миколайович

начальник відділу землеустрою, моніторингу та охорони земель Головного управління Держкомзему у Запорізькій області (за згодою)

Повстяна
Олена Володимирівна

інженер виробничо-технічного відділу СП ВАТ "Запоріжжяобленерго" (за згодою).


 

Заступник голови - керівник
апарату облдержадміністрації

С. В. Лимарчук

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали