ВОЛИНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 26.05.2011 р. N 219

Про обмеження проїзду великовагових автопоїздів дорогами загального користування при високих температурах повітря

Відповідно до законів України "Про дорожній рух" та "Про автомобільні дороги", постанови Кабінету Міністрів України від 30 березня 1994 року N 198 "Про затвердження Єдиних правил ремонту і утримання автомобільних доріг, вулиць, залізничних переїздів, правил користування ними та охорони", Порядку тимчасового обмеження або заборони руху транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів на окремих ділянках автомобільних доріг загального користування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 червня 2007 року N 879 "Про заходи щодо збереження автомобільних доріг загального користування", з метою збереження дорожнього покриття автомобільних доріг у період тривалої спекотної погоди (при температурі повітря понад 28° C):

1. Службі автомобільних доріг в області (А. Посполітак):

1.1. Разом з управлінням Державтоінспекції управління Міністерства внутрішніх справ України в області (В. Поліщук) розробити та забезпечити виконання спільних заходів щодо недопущення руйнування покриття автомобільних доріг, збереження елементів їх облаштування.

1.2. Своєчасно інформувати транспортні організації області про обмеження руху великовагових автопоїздів при високих температурах повітря через засоби масової інформації.

2. Затвердити індивідуальну схему панно та дорожніх знаків при обмеженні руху транспорту на автодорогах області у зв'язку з підвищенням температури повітря у 2011 році, що додається.

3. Управлінню Державтоінспекції управління Міністерства внутрішніх справ України в області здійснювати постійний контроль за проїздом при високих температурах повітря великовагових автопоїздів на ділянках автодоріг, обмежених відповідними дорожніми знаками.

4. Волинському центру з гідрометеорології (Р. Бондарчук) подавати інформаційні довідки про підвищення температури повітря понад 28° C управлінню Державтоінспекції управління Міністерства внутрішніх справ України та Службі автомобільних доріг в області.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови обласної державної адміністрації О. Башкаленка.

 

Голова обласної
державної адміністрації

Б. Клімчук

 

ПОГОДЖЕНО
УДАІ УМВС України у Волинській області
__________
травня 2011 р.

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження Волинської обласної державної адміністрації
26.05.2011 N 219

Індивідуальна схема
панно та дорожніх знаків при обмеженні руху транспорту на автодорогах області у зв'язку з підвищенням температури повітря у 2011 році

  

 

Заступник начальника служби

Ю. В. Ришкевич

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали