ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 05.03.2012 р. N 104

Про обов'язкове обслуговування державними аварійно-рятувальними службами об'єктів і територій

Відповідно до статті 25 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", статті 22 Закону України "Про аварійно-рятувальні служби", Закону України "Про захист населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру", постанови Кабінету Міністрів України від 4 серпня 2000 року N 1214 "Про затвердження переліку об'єктів та окремих територій, які підлягають постійному та обов'язковому на договірній основі обслуговуванню державними аварійно-рятувальними службами", з метою реалізації державної політики у сфері рятувальної справи та захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій:

1. Головам райдержадміністрацій, міським головам міст обласного значення:

1.1. Сприяти Територіальному управлінню МНС України у Вінницькій області в укладанні з підприємствами, установами та організаціями, на яких існує небезпека виникнення надзвичайних ситуацій природного чи техногенного характеру, договорів з державними аварійно-рятувальними службами.

1.2. Вжити заходів щодо створення, утримання та поповнення об'єктових матеріальних резервів підприємствами, установами та організаціями для запобігання, ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру.

2. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Аксельрода Р. Б.

 

Голова обласної
державної адміністрації

М. Джига

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали