Шановні партнери! Вимушені повідомити, що в зв'язку зі зміною собівартості, з 1 березня будуть підвищені ціни на ДСТУ та ДБН


Додаткова копія: Про оголошення Днів жалоби в місті Києві

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VI сесія VIII скликання

РІШЕННЯ

від 17 травня 2018 року N 803/4867

Про оголошення Днів жалоби в місті Києві

Відповідно до Конституції України, Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Закону України "Про столицю України - місто-герой Київ", з метою належного вшанування пам'яті загиблих киян Київська міська рада вирішила:

1. Оголошувати Дні жалоби під час поховання киян, які загинули під час участі у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях.

2. На знак скорботи за загиблими у День жалоби на всій території міста Києва приспускати Державний прапор України із траурною стрічкою на будинках і спорудах місцевого самоврядування, комунальних підприємств, установ та організацій з обов'язковим повідомленням у засобах масової інформації Київської міської ради.

3. У День жалоби рекомендувати обмеження щодо проведення розважальних заходів, концертів, спортивних змагань на території міста Києва та оголошувати хвилину мовчання до початку проведення заходу.

4. Виконавчому органу Київської міської ради (Київській міській державній адміністрації) здійснити організаційно-правові заходи щодо виконання пунктів 1, 2, 3 цього рішення.

5. Рекомендувати підприємствам, установам, організаціям усіх форм власності на території міста Києва долучитись до вшанування пам'яті загиблих під час участі у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях та вивішувати на приміщеннях Державні прапори України з чорними стрічками.

6. Офіційно оприлюднити це рішення в газеті Київської міської ради "Хрещатик".

7. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань місцевого самоврядування, регіональних та міжнародних зв'язків.

 

Київський міський голова

В. Кличко
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали