Шановні партнери! Вимушені повідомити, що в зв'язку зі зміною собівартості, з 1 березня будуть підвищені ціни на ДСТУ та ДБН


Додаткова копія: Про оголошення конкурсу на отримання ліцензії на мовлення з використанням вільних радіоканалів

НАЦІОНАЛЬНА РАДА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ

РІШЕННЯ

від 29 червня 2017 року N 1027

Про оголошення конкурсу на отримання ліцензії на мовлення з використанням вільних радіоканалів

Розглянувши інформацію управління радіочастотного ресурсу і технічного контролю щодо наявності вільних радіоканалів мовлення, керуючись статтею 25 Закону України "Про телебачення і радіомовлення", Законом України "Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення", Національна рада вирішила:

1. Оголосити конкурс на отримання ліцензії на мовлення з використанням вільних радіоканалів, згідно з додатком*.

2. Конкурсну гарантію встановити в розмірі 10 % від максимального розміру ліцензійного збору.

3. Відділу зв'язків зі ЗМІ, громадськими організаціями та діяльності суспільного мовлення забезпечити публікацію повідомлення про оголошення конкурсу на отримання ліцензії на мовлення згідно з додатком* до цього рішення та рішення Національної ради від 29.06.2017 N 1026 "Про затвердження конкурсних умов".


* Не наводяться.

4. Виконання цього рішення покласти на управління: ліцензування, радіочастотного ресурсу та технічного контролю, фінансової та бухгалтерської служби, контролю та аналізу телерадіомовлення.

5. Контроль за виконанням рішення покласти на члена Національної ради С. Костинського.

 

Голова Національної ради

Ю. Артеменко

Відповідальний секретар

О. Ільяшенко
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали