Додаткова копія: Про окремі питання організації доставки підручників до закладів освіти в 2018 році

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 07.12.2018 р. N 1/9-744

Органам управління освітою обласних, Київської міської державних адміністрацій
Закладам загальної середньої та професійної (професійно-технічної) освіти

Про окремі питання організації доставки підручників до закладів освіти в 2018 році

Шановні колеги!

На виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 06.11.2018 N 1216 "Про окремі питання організації доставки підручників до закладів освіти в 2018 році" з метою організації прозорого процесу доставки підручників та здійснення ефективного контролю за нею на базі ДІСО розроблено окремий програмний продукт - модуль розподілу та доставки підручників.

Оскільки процес доставки навчальної літератури, виданої за кошти державного бюджету в 2018 році, завершується, просимо заклади загальної середньої та професійної (професійно-технічної) освіти в тестовому режимі надати інформацію про стан доставки підручників для 1, 5 і 10 класів окремо до 12 грудня 2018 року.

Інструктивно-методичні рекомендації щодо надання інформації з доставки підручників розміщено на сайті ДНУ "Інститут модернізації змісту освіти" за посиланням: https://imzo.gov.ua/pidruchniki/dostavka-pidruchnikiv-do-zakladiv-osvity/.

З повагою

 

Заступник Міністра

П. Хобзей
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали