ЧЕРКАСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 28.11.2011 р. N 357

Про окремі питання щодо збереження хвойних насаджень області від незаконного вирубування та забезпечення їх централізованої реалізації у передноворічний період 2012 року

Керуючись пунктом 3 ст. 16, ст. ст. 21, 28 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", ст. 31 Лісового кодексу України, з метою запобігання незаконному вирубуванню хвойних насаджень у лісових масивах області та впорядкування їх централізованої реалізації в передноворічний період 2012 року:

1. Обласному управлінню лісового та мисливського господарства, райдержадміністраціям, рекомендувати виконкомам міських рад міст обласного значення:

1.1. До 15.12.2011 утворити у спеціально визначених місцях торговельні пункти з реалізації хвойних дерев, зокрема, біля контор лісництв, розсадників, уздовж автошляхів, на ринках населених пунктів області.

1.2. Забезпечити проведення заготівлі хвойних дерев на спеціально створених для цієї мети плантаціях, а також за рахунок дерев, що підлягають вирубці для формування і оздоровлення лісів.

1.3. Забезпечити висвітлення в засобах масової інформації вимог природоохоронного законодавства та порядку продажу і купівлі хвойних дерев.

2. Державному управлінню охорони навколишнього природного середовища в Черкаській області, державній екологічній інспекції в області, управлінню МВС України в області, обласному управлінню лісового та мисливського господарства, райдержадміністраціям, рекомендувати виконкомам міських рад міст обласного значення:

2.1. Утворити штаби для організації і проведення заходів, спрямованих на запобігання незаконному вирубуванню хвойних дерев, до складу яких включити представників лісогосподарських підприємств, органів внутрішніх справ, охорони навколишнього природного середовища, екологічних інспекцій.

2.2. Утворити рейдові групи для виявлення фактів незаконного вирубування хвойних дерев у лісових масивах області.

2.3. Організувати проведення перевірок транспортних засобів щодо законності перевезення ними хвойних дерев.

2.4. Посилити охорону селекційних хвойних плантацій та хвойних насаджень у зелених зонах населених пунктів області.

2.5. У разі виявлення порушень норм природоохоронного та лісового законодавства забезпечити притягнення винних осіб до відповідальності.

3. Обласному управлінню лісового та мисливського господарства до 20.01.2012 поінформувати облдержадміністрацію про хід виконання розпорядження.

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови обласної державної адміністрації Корнієнка В. І. та обласне управління лісового та мисливського господарства.

 

Голова державної адміністрації

С. Б. Тулуб

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали