МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 27 квітня 2012 року N 273

Про опрацювання звітів щодо виконання інвестиційних програм ліцензіатів

Відповідно до Положення про Міністерство енергетики та вугільної промисловості України, затвердженого Указом Президента України від 06.04.2011 N 382/2011 (Положення N 382/2011), постанови Національної комісії регулювання електроенергетики від 26.07.2007 N 1052 "Про затвердження Порядку подання, розгляду, схвалення та виконання інвестиційних програм ліцензіатів з передачі та постачання електричної енергії та внесення змін до Процедури встановлення або перегляду тарифів для ліцензіатів з передачі електричної енергії місцевими (локальними) електромережами та з постачання електроенергії за регульованим тарифом" та з метою підбиття підсумків щодо виконання інвестиційних програм ліцензіатів з передачі електричної енергії наказую:

1. Департаменту електроенергетики (Меженний С. Я.) надавати Держенергонагляду (Лушкін В. А.) звіти щодо виконання інвестиційних програм ліцензіатами з передачі електричної енергії місцевими (локальними) електромережами та з постачання електричної енергії за регульованим тарифом (далі - звіт) для аналізу та узагальнення.

2. Робочій комісії з розгляду інвестиційних програм суб'єктів господарювання, які належать до сфери управління Міненерговугілля, та господарських товариств, щодо яких Міненерговугілля здійснює управління корпоративними правами держави, та які отримали ліцензію Національної комісії регулювання електроенергетики України на право здійснення підприємницької діяльності з передачі електричної енергії місцевими (локальними) електромережами та/або постачання електричної енергії за регульованим тарифом, затвердженій наказом Міненерговугілля від 07.07.2011 N 264 (Наказ N 264), щокварталу здійснювати опрацювання звітів, проаналізованих та узагальнених відповідно до пункту 1 цього наказу.

3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Чеха С. М.

 

Міністр

Ю. Бойко

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали