Шановні партнери! Вимушені повідомити, що в зв'язку зі зміною собівартості, з 1 березня будуть підвищені ціни на ДСТУ та ДБН


Додаткова копія: Про опублікування постанови Правління Національного банку України

НАЦІОНАЛЬНИЙ БАНК УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 01.02.2018 р. N 57-0009/6498

Департамент платіжних систем та інноваційного розвитку

Банкам України
Асоціації українських банків
Незалежній асоціації банків України

Про опублікування постанови Правління Національного банку України

Повідомляємо, що Правління Національного банку України прийняло постанову від 25.01.2018 за N 5 "Про внесення змін до Положення про порядок здійснення банками операцій за гарантіями в національній та іноземних валютах" (далі - Постанова N 5), яку надсилаємо для використання в роботі (див. окремо в базі).

Згідно з Постановою N 5, Положення про порядок здійснення банками операцій за гарантіями в національній та іноземних валютах, затверджене постановою Правління Національного банку України від 15.12.2004 N 639, викладено в новій редакції.

Постанова N 5 буде опублікована 02.02.2018 на сторінці офіційного Інтернет-представництва Національного банку України (www.bank.gov.ua) в розділі "Офіційне опублікування нормативно-правових актів".

Чинності Постанова N 5 набирає з дня, наступного за днем її офіційного опублікування, крім абзацу вісімнадцятого пункту 26 Положення, який набирає чинності з дня набрання чинності нормативно-правовим актом центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері публічних закупівель, яким визначаються вимоги до забезпечення тендерної пропозиції.

Додаток: файл Post_5.rtf

 

Заступник директора Департаменту
платіжних систем та інноваційного
розвитку - начальник управління

Н. Г. Лапко
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали