ЛУГАНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 20.04.2012 р. N 427

Про орган охорони культурної спадщини Луганської обласної державної адміністрації

Відповідно до статей 6, 41 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", статті 6 Закону України "Про охорону культурної спадщини", враховуючи Положення про Міністерство культури України, затверджене Указом Президента України від 06.04.2011 N 388/2011 (Положення N 388/2011), Положення про Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, затверджене Указом Президента України від 31.05.2011 N 633/2011 (Положення N 633/2011), з метою забезпечення охорони й збереження об'єктів культурної спадщини:

1. Визначити органом охорони культурної спадщини Луганської обласної державної адміністрації управління культури і туризму облдержадміністрації.

2. Управлінню містобудування та архітектури облдержадміністрації (Єрьоменко О. І.):

2.1. Передати управлінню культури і туризму облдержадміністрації (Григор'єва І. В.) у тижневий строк облікову документацію на об'єкти культурної спадщини (об'єкти архітектури, містобудування, ландшафтні об'єкти) та науково-проектну документацію на ремонтно-реставраційні роботи "Пам'ятка архітектури 19 ст. - Успенська церква в с. Осинове Новопсковського району Луганської обл. (охор. номер 315)".

2.2. Разом з управлінням культури і туризму облдержадміністрації (Григор'єва І. В.) у двомісячний строк здійснити:

заходи щодо переукладання чинних охоронних договорів на пам'ятки культурної спадщини (об'єкти архітектури, містобудування, ландшафтні об'єкти) з метою заміни сторони договору - управління містобудування та архітектури облдержадміністрації на управління культури і туризму облдержадміністрації;

передачу від управління містобудування та архітектури облдержадміністрації до управління культури і туризму облдержадміністрації охоронних договорів на пам'ятки культурної спадщини (об'єкти архітектури, містобудування, ландшафтні об'єкти) після їх переукладання.

3. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови облдержадміністрації від 11.11.2005 N 949 "Про спеціально уповноважені органи з охорони культурної спадщини обласної державної адміністрації".

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Івченка А. Г.

 

Голова

В. М. Пристюк

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали