МІНІСТЕРСТВО ІНФРАСТРУКТУРИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 6 грудня 2011 року N 608

Про організаційне забезпечення здійснення державної регуляторної політики у сфері транспорту, дорожнього господарства, туризму та інфраструктури

Відповідно до вимог Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності" (далі - Закон) та з метою підвищення виконавської дисципліни при підготовці та подальшому супроводі проектів регуляторних актів наказую:

1. Покласти на заступника Міністра Плотнікову О. М. виконання обов'язків, пов'язаних із забезпеченням реалізації державної регуляторної політики у сфері транспорту, дорожнього господарства, туризму та інфраструктури.

2. Департаменту політики розвитку інфраструктури транспорту та туризму забезпечити встановлення єдиного підходу до:

підготовки аналізу регуляторного впливу;

планування діяльності з підготовки проектів регуляторних актів;

планування діяльності з відстеження результативності регуляторних актів;

недопущення прийняття регуляторних актів, які є непослідовними, не узгоджуються з чинними регуляторними актами або їх дублюють;

моніторингу результативності регуляторних актів;

оприлюднення інформації про здійснення регуляторної діяльності.

3. Керівникам центральних органів виконавчої влади, діяльність яких спрямовується і координується Кабінетом Міністрів України через Віце-прем'єр-міністра України - Міністра інфраструктури України, Укрзалізниці, Держспецтранслужби, структурних підрозділів Міністерства:

3.1. Визначити відповідальних за планування та підготовку проектів регуляторних актів, відстеження результативності та перегляд регуляторних актів, оприлюднення проектів регуляторних актів та звітів про здійснення державної регуляторної політики.

3.2. Забезпечити подання до Департаменту політики розвитку інфраструктури транспорту та туризму:

3.2.1. До 20 листопада кожного року пропозицій до Плану підготовки проектів регуляторних актів у Мінінфраструктури та до Плану-графіка здійснення заходів з відстеження результативності регуляторних актів Мінінфраструктури на наступний рік.

3.2.2. Щороку до 10 січня звітів про здійснення державної регуляторної політики, які повинні містити:

вступну частину (інформація щодо виконання основних завдань протягом року, загальна кількість проектів регуляторних актів, розроблених протягом року (з них прийнято/залишається на стадії проекту), кількість підготовлених звітів про відстеження результативності регуляторних актів (по видам відстеждення);

загальну частину (окреслення ситуації, яка потребувала упорядкування господарських відносин у сфері транспорту та туризму, визначення та аналіз проблем, які потребували вирішення);

висновок (визначення тенденцій щодо зменшення або збільшення рівня державного регулювання у відповідній сфері та надання пропозицій щодо розв'язання наявних проблем шляхом відповідних рішень).

3.2.3. Вичерпної інформації щодо здійснення заходів з відстеження результативності дії всіх регуляторних актів, прийнятих з дня набрання чинності Закону, згідно з Додатком (заповнюється для кожного регуляторного акта), шляхом проведення інвентаризації до 17.01.2012.

3.2.4. Всіх проектів нормативно-правових актів, які розробляються Мінінфраструктури для визначення їх належності до проектів регуляторних актів.

4. Наказ Мінтрансзв'язку від 15.06.2009 N 697 "Про організаційне забезпечення здійснення державної регуляторної політики в галузях транспорту та зв'язку" визнати таким, що втратив чинність.

5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Плотнікову О. М.

 

В. о. Міністра

К. О. Єфименко

 

Додаток
до наказу Міністерства інфраструктури
06.12.2011 N 608

Картка
щодо здійснення заходів з відстеження результативності дії регуляторного акта

Вид документа та його назва: _________

Дата набрання чинності: _

Розробник регуляторного акта: _______

Виконавець заходів з відстеження: ____

Термін дії регуляторного акта: ________

Тип відстеження

Базове

Повторне

Періодичне

Строк виконання заходів з відстеження
- за Законом- фактично

 

 

 

Додержання вимог щодо підписання звіту
- заЗаконом- фактично

 

 

 

Оприлюднення звіту про відстеження (дата)
- за Законом- фактично

 

 

 

Строки подання звіту до спеціально уповноваженого органу
- за Законом- фактично

 

 

 

Метод одержання результатів
- зазначений в АРВ
- фактично

 

 

 

Показники (із зазначенням кількісних та якісних значень)
- зазначений в АРВ
- фактично

 

 

 

Оцінка результатів реалізації регуляторного акта та ступінь досягнення визначених цілей

 

 

 

 

Директор Департаменту
політики розвитку інфраструктури
транспорту та туризму

О. Г. Баранов

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали