Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про організаційні питання щодо надання платних послуг закладами дошкільної, загальної середньої освіти та освітніх послуг суб'єктами господарювання на території й у приміщеннях закладів комунальної власності територіальної громади міста Києва

ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)
ДЕПАРТАМЕНТ ОСВІТИ І НАУКИ

НАКАЗ

від 22 листопада 2019 року N 243

Про організаційні питання щодо надання платних послуг закладами дошкільної, загальної середньої освіти та освітніх послуг суб'єктами господарювання на території й у приміщеннях закладів комунальної власності територіальної громади міста Києва

Відповідно до Законів України "Про освіту" (Закон N 2145-VIII), "Про загальну середню освіту", "Про дошкільну освіту", постанови Кабінету Міністрів України від 27.08.2010 N 796 "Про затвердження переліку платних послуг, які можуть надаватися закладами освіти, іншими установами та закладами системи освіти, що належать до державної і комунальної форми власності", з метою ефективного використання бюджетних коштів та приміщень закладів освіти за цільовим призначенням, недопущення втручання в освітній процес закладів освіти комунальної власності територіальної громади м. Києва сторонніх осіб, об'єднань та організацій наказую:

1. Начальникам управлінь освіти районних в місті Києві державних адміністрацій та керівникам закладів освіти:

1.1. Не допускати надання освітніх послуг суб'єктами господарювання на території та у приміщеннях закладів освіти:

- у закладах дошкільної освіти - під час освітнього процесу відповідно до режиму роботи закладу, затвердженого Статутом;

- у закладах загальної середньої освіти - до завершення навчальних занять з урахуванням годинної перерви.

1.2. При погодженні та укладанні договорів оренди враховувати режим роботи закладів дошкільної освіти та розклад уроків закладів загальної середньої освіти.

1.3. Вжити невідкладних заходів щодо внесення змін до існуючих договорів оренди в частині приведення у відповідність графіків використання приміщень закладів освіти, зазначених у п. 1.1 цього наказу.

2. Керівникам закладів освіти:

2.1. Заборонити під час освітнього процесу, що забезпечує досягнення результатів навчання, передбачених освітньою програмою, проводити платні заходи чи надавати платні послуги.

2,2. Погоджувати розклади занять організацій та установ, які надають освітні послуги на базі закладів освіти комунальної власності територіальної громади міста Києва, враховуючи вимоги пункту 1.1 цього наказу.

3. Начальникам управлінь освіти районних в місті Києві державних адміністрацій:

3.1. Надати до 10.12.2019 року до Департаменту освіти і науки інформацію про суб'єктів господарювання, які надають освітні послуги в приміщеннях закладів освіти комунальної власності, за формою, що додається*.


* Не наводиться.

3.2. У разі встановлення випадків надання освітніх послуг в приміщеннях муніципальних закладів освіти суб'єктами господарювання, які не мають договорів оренди, ліцензій на надання освітніх послуг (у сфері дошкільної чи загальної середньої освіти) негайно інформувати фіскальні служби районів.

4. Покласти персональну відповідальність на керівників закладів освіти за дотримання законодавства щодо використання майна закладів освіти та недопущення втручання в освітній процес сторонніх осіб, установ, організацій.

5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на начальників управлінь освіти районних в місті Києві державних адміністрацій та керівників закладів освіти.

 

Директор Департаменту

О. Фіданян
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали