КИЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 25.11.2011 р. N 230

Про організаційні заходи щодо підготовки плану роботи Київської міської ради VI скликання на 2012 рік

Відповідно до пунктів 2, 7, 8 частини четвертої статті 42 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", статті 21 Регламенту Київради, затвердженого рішенням Київради від 14.07.2011 N 383/5770 (Рішення N 383/5770), з метою підготовки пленарних засідань сесій Київради VI скликання на 2012 рік:

1. Начальникам головних управлінь та управлінь виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації") до 12 грудня 2011 року подати заступнику голови Київської міської державної адміністрації Пузанову О. Г. погоджені із першим заступником, заступниками голови Київської міської державної адміністрації (відповідно до розподілу обов'язків) плани роботи із підготовки та винесення на розгляд пленарних засідань сесій Київради VI скликання на 2012 рік проектів рішень Київради.

2. Заступнику голови Київської міської державної адміністрації Пузанову О. Г. до 19 грудня 2011 року подати заступнику міського голови - секретарю Київради Герезі Г. Ф. зведений план роботи виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) із підготовки та винесення на розгляд пленарних засідань сесій Київради VI скликання на 2012 рік проектів рішень Київради, розроблений на підставі планів, визначених у пункті 1 цього розпорядження та погоджений з головою Київської міської державної адміністрації.

3. Головам постійних комісій Київради з урахуванням планів роботи, визначених у пункті 1 цього розпорядження, та з урахуванням пропозицій депутатів, депутатських фракцій та груп Київради до 30 грудня 2011 року подати заступнику міського голови - секретарю Київради Герезі Г. Ф. затверджені плани роботи відповідних постійних комісій Київради із підготовки та винесення на розгляд пленарних засідань Київради VI скликання на 2012 рік проектів рішень Київради.

4. Начальникам головних управлінь та управлінь виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації), головам постійних комісій Київради, головам депутатських фракцій та груп Київради, депутатам Київради взяти до уваги, що у планах роботи, згаданих у пунктах 1, 3 цього розпорядження, мають бути зазначені конкретні дати підготовки проектів рішень Київради, їх перелік та назви, відповідальні за підготовку проектів рішень із відповідного підрозділу виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) та відповідальні за контроль з підготовки проектів рішень зі складу депутатів - членів відповідних постійних комісій Київради.

5. Заступнику міського голови - секретарю Київради Герезі Г. Ф. до 29 лютого 2012 року розробити та подати на розгляд Київській міській раді проект плану роботи Київської міської ради VI скликання на 2012 рік та відповідний проект рішення.

6. Контроль за виконанням пунктів 1, 4 цього розпорядження в частині, що стосується повноважень начальників головних управлінь та управлінь виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації), покласти на заступника голови Київської міської державної адміністрації Пузанова О. Г., пунктів 2, 3, 4 в частині, що стосується повноважень голів постійних комісій Київради, голів депутатських фракцій та груп, депутатів Київради - на заступника міського голови - секретаря Київради Герегу Г. Ф.

 

Голова

Л. Черновецький

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали