ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 15.12.2017 р. N 1618

Київ

Про організаційні заходи щодо укладення Територіальної угоди між виконавчим органом Київської міської ради (Київською міською державною адміністрацією), Спільним представницьким органом роботодавців м. Києва та Об'єднанням профспілок, організацій профспілок у м. Києві "Київська міська рада профспілок" на 2018 - 2020 роки

Відповідно до законів України "Про місцеві державні адміністрації", "Про соціальний діалог в Україні", "Про колективні договори і угоди", "Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності", "Про організації роботодавців, їх об'єднання, права і гарантії їх діяльності" (Закон N 5026-VI) та з метою забезпечення прав і гарантій працівників у сфері трудових і соціальних відносин, попередження соціальної напруженості в місті:

1. Затвердити посадовий склад представників від виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) до спільної робочої комісії з підготовки та укладення Територіальної угоди між виконавчим органом Київської міської ради (Київською міською державною адміністрацією), Спільним представницьким органом роботодавців м. Києва та Об'єднанням профспілок, організацій профспілок у м. Києві "Київська міська рада профспілок" на 2018 - 2020 роки, що додається.

2. Призначити співголовою спільної робочої комісії, зазначеної у пункті 1 цього розпорядження, від виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) заступника голови Київської міської державної адміністрації Поворозника Миколу Юрійовича.

3. Співголові спільної робочої комісії, зазначеної у пункті 1 цього розпорядження, від виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) затвердити персональний склад представників від виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) до спільної робочої комісії, зазначеної у пункті 1 цього розпорядження, та в разі потреби вносити до нього зміни.

4. Керівникам структурних підрозділів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), районним в місті Києві державним адміністраціям після укладення Територіальної угоди між виконавчим органом Київської міської ради (Київською міською державною адміністрацією), Спільним представницьким органом роботодавців м. Києва та Об'єднанням профспілок, організацій профспілок у м. Києві "Київська міська рада профспілок" на 2018 - 2020 роки (далі - Територіальна угода) організувати її виконання та забезпечити надання відповідної інформації Департаменту соціальної політики виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) для узагальнення щопівроку до 20 числа місяця, що настає за звітним періодом.

5. Департаменту соціальної політики виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації):

5.1. Після укладення Територіальної угоди зареєструвати її в Міністерстві соціальної політики України.

5.2. Надавати узагальнену інформацію сторонам Територіальної угоди за підсумками року - до 10 лютого, за підсумками шести місяців - до 10 серпня відповідного року.

6. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 29 листопада 2013 року N 2188 "Про організаційні заходи щодо укладення Територіальної угоди між виконавчим органом Київської міської ради (Київською міською державною адміністрацією), Спільним представницьким органом сторони роботодавців на рівні м. Києва та Об'єднанням профспілок, організацій профспілок у м. Києві "Київська міська рада профспілок" на 2014 - 2016 роки" (Розпорядження N 2188).

7. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.

 

Голова

В. Кличко

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
15 грудня 2017 року N 1618

ПОСАДОВИЙ СКЛАД
представників від виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) до спільної робочої комісії з підготовки та укладення Територіальної угоди між виконавчим органом Київської міської ради (Київською міською державною адміністрацією), Спільним представницьким органом роботодавців м. Києва та Об'єднанням профспілок, організацій профспілок у м. Києві "Київська міська рада профспілок" на 2018 - 2020 роки

Заступник голови Київської міської державної адміністрації, співголова спільної робочої комісії

Перший заступник директора Департаменту соціальної політики, заступник співголови спільної робочої комісії

Заступник начальника управління праці та зайнятості - начальник відділу політики зайнятості та соціально-трудових відносин Департаменту соціальної політики, секретар спільної робочої комісії

Перший заступник директора Департаменту охорони здоров'я

Перший заступник директора Департаменту комунальної власності м. Києва

Перший заступник директора Департаменту транспортної інфраструктури

Перший заступник директора Департаменту освіти і науки, молоді та спорту

Заступник директора Департаменту фінансів

Заступник директора Департаменту житлово-комунальної інфраструктури

Заступник директора Департаменту - начальник управління житлового забезпечення Департаменту будівництва та житлового забезпечення

Заступник директора Департаменту - начальник управління економіки та фінансів Департаменту культури

Заступник директора Департаменту - начальник управління промисловості та інноваційної політики Департаменту промисловості та розвитку підприємництва

Заступник директора Департаменту - начальник управління цінової політики Департаменту економіки та інвестицій

Завідувач сектору з питань охорони праці Департаменту міського благоустрою та збереження природного середовища

 

Виконуючий обов'язки
керівника апарату

Л. Верес
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали