ДЕРЖАВНА МИТНА СЛУЖБА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 28 травня 2012 року N 288

Про організаційні заходи щодо забезпечення доступу до публічної інформації в митній службі України

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації" (Закон N 2939-VI) та з метою виконання Указу Президента України від 5 травня 2011 року N 547/2011 "Питання забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації" (Указ N 547/2011) і Плану організації виконання Указу Президента України "Питання забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації", схваленого на засіданні Кабінету Міністрів України 18 травня 2011 року (протокол N 33), наказую:

1. З метою забезпечення виконання положень Закону України "Про доступ до публічної інформації" (Закон N 2939-VI) (далі - Закон) визначити відповідальними за організацію в установленому порядку доступу до публічної інформації:

в Державній митній службі України - Управління справами Організаційно-розпорядчого департаменту;

в спеціалізованих митних органах, митницях, митних організаціях, спеціалізованих навчальних закладах і науково-дослідній установі митної служби України - їх керівників.

2. Керівникам структурних підрозділів Державної митної служби України, спеціалізованих митних органів, митниць, митних організацій, спеціалізованих навчальних закладів і науково-дослідної установи митної служби України забезпечити подання до Сектору з питань взаємодії зі ЗМІ та громадськістю Організаційно-розпорядчого департаменту інформації, передбаченої статтею 15 Закону (Закон N 2939-VI).

3. Сектору з питань взаємодії зі ЗМІ та громадськістю Організаційно-розпорядчого департаменту забезпечити оприлюднення на офіційному веб-сайті Державної митної служби України та систематичне оновлення інформації, отриманої відповідно до пункту 2 цього наказу.

4. Спеціальним місцем для роботи запитувачів з документами, що містять публічну інформацію, їх копіями в Державній митній службі України визначити кімнату N 119, що розташована на першому поверсі корпусу I адміністративного будинку Державної митної служби України.

5. Начальнику Управління справами Організаційно-розпорядчого департаменту:

5.1. Визначити відповідальних осіб в Управлінні справами з питань запитів на публічну інформацію (далі - відповідальні особи).

5.2. Внести відповідні зміни до:

наказу Державної митної служби України від 13.05.2011 N 376 "Про розподіл обов'язків між Головою Служби, першим заступником Голови Служби та заступником Голови Служби, а також директорами (начальниками) департаментів" (Наказ N 376);

Положення про Організаційно-розпорядчий департамент Державної митної служби України, затвердженого наказом Державної митної служби України від 07.07.2011 N 580 (Положення N 580);

Положення про Управління справами Організаційно-розпорядчого департаменту і його структурні підрозділи та посадових інструкцій відповідальних осіб.

6. Керівникам спеціалізованих митних органів, митниць, митних організацій, спеціалізованих навчальних закладів і науково-дослідної установи митної служби України вжити заходів щодо виконання Закону України "Про доступ до публічної інформації" (Закон N 2939-VI) та Указу Президента України від 5 травня 2011 N 547/2011 "Питання забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації" (Указ N 547/2011).

Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Голова Служби

І. Г. Калєтнік

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали