ДОНЕЦЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 23.05.2012 р. N 311

Про організаційні заходи щодо збереження автомобільних доріг загального користування та вулиць населених пунктів області у 2012 році

З метою збереження автомобільних доріг загального користування та вулиць населених пунктів області під час несприятливих погодних умов у весняно-осінній період та у період підвищення температури повітря, керуючись статтею 16 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", статтею 5 Закону України "Про дорожній рух", Законом України "Про автомобільні дороги", постановою Кабінету Міністрів України від 27 червня 2007 року N 879 "Про заходи щодо збереження автомобільних доріг загального користування" (із змінами):

1. Рекомендувати Службі автомобільних доріг у Донецькій області (Зварич):

1.1. У відповідності з порядком, визначеним постановою Кабінету Міністрів України від 27 червня 2007 року N 879, на період підвищення температури повітря понад +28° C на денний період доби вводити тимчасове обмеження або заборону руху транспортних засобів вагою понад 24 тонни та навантаженням на вісь більш ніж 7 тонн.

1.2. У відповідності з Єдиними правилами ремонту і утримання автомобільних доріг, вулиць, залізничних переїздів, правил користування ними та охорони, затвердженими постановою Кабінету Міністрів України від 30 березня 1994 року N 198 (із змінами), та ВБН В.2.3-218-186-2004 "Споруди транспорту. Дорожній одяг нежорсткого типу", ввести заборону дорожнього руху транспортним засобам по автодорогах загального користування: Т-05-08 Донецьк - Новоазовськ - Сєдове, Т-05-23 від автодороги /Н-20/ - Кременівка - Ялта, М-14 Одеса - Мелітополь - Новоазовськ, Т-05-18 Богатир - Велика Новосілка - Володарське, навантаження на які обмежено вагою більше 7 тонн на вісь.

Рух вантажного транспорту вагою більше 7 тонн на вісь здійснювати по автомобільній дорозі загального користування Н-20 Слов'янськ - Донецьк - Маріуполь.

1.3. Організувати роботу пересувних вагових комплексів на майданчиках у наступних місцях:

- автодорога М-04 Знамянка - Луганськ - Ізварине, км 420 "Михайлівка";

- автодорога Н-20 Слов'янськ - Донецьк - Маріуполь, км 178 "Волноваха";

- автодорога Н-15 "Запоріжжя - Донецьк", км 176 "Курахове";

- автодорога М-14 "Одеса - Мелітополь - Новоазовськ", км 620 "Мангуш".

В зазначених місцях облаштувати майданчики на автомобільних дорогах загального користування і вулицях населених пунктів для відстою автотранспортних засобів, рух яких було призупинено у зв'язку з підвищенням температури у спекотний період або під час несприятливих погодних умов через зниження несущої здатності автодоріг, штучних споруд.

1.4. З метою попередження руйнування автомобільних доріг, штучних споруд від перенавантаження у весняно-осінній період або підвищення температури у спекотний період зовнішнього повітря (травень - вересень) проводити контрольні зважування вантажних транспортних засобів в пунктах габаритно-вагового контролю під час здійснення перевезень, насамперед тих, що перевозять металовироби, будівельні сипкі кам'яні матеріали, зерно та зернові вироби.

1.5. У разі прийняття рішення про обмеження або заборону руху на відповідних ділянках доріг повідомляти про це облдержадміністрацію та відповідні райдержадміністрації, органи місцевого самоврядування та УДАІ ГУМВС України в Донецькій області, а також служби автодоріг суміжних областей.

1.6. Щомісячно розробляти та погоджувати з Головним управлінням промисловості та розвитку інфраструктури облдержадміністрації графіки роботи пересувних пунктів габаритно-вагового контролю.

1.7. Про обмеження або заборону руху на ділянках автомобільних доріг, наявні стоянки і об'єкти дорожнього сервісу, інформувати учасників дорожнього руху шляхом установлення відповідних інформаційних щитів.

1.8. Щосереди інформувати Головне управління промисловості та розвитку інфраструктури облдержадміністрації про роботу пересувних вагових комплексів.

2. Рекомендувати вантажовідправникам:

2.1. У весняно-осінній період або підвищення температури у спекотний період зменшувати навантаження автотранспортних засобів загальною масою до 38 тонн.

2.2. У разі перевезення вантажу загальною масою більше 38 тонн здійснювати навантаження транспортних засобів тільки після пред'явлення перевізниками відповідних дозволів УДАІ ГУМВС України в Донецькій області і Служби автомобільних доріг у Донецькій області на перевезення.

2.3. При виїзді транспортних засобів з території підприємства, кар'єру, елеватора тощо здійснювати їх контрольне зважування на відповідність нормативного (дозволеного) навантаження.

2.4. Вжити заходів щодо максимального переходу на перевезення вантажів залізничним транспортом.

3. Рекомендувати:

3.1. Виконкому Маріупольської міської ради (Хотлубей) організувати цілодобову роботу пересувного вагово-габаритного комплексу на вулицях Краснофлотській, Карпова у місті Маріуполь.

3.2. Управлінню Укртрансінспекції в Донецькій області (Провоторов) для фіксації фактів наднормативних перевезень вантажів організувати контроль на під'їзних шляхах до ДП "Маріупольський морський торговельний порт". Щосереди інформувати Головне управління промисловості та розвитку інфраструктури облдержадміністрації про виявлені факти перевезень наднормативних вантажів.

3.3. УДАІ ГУМВС України в Донецькій області (Астапкович):

3.3.1. Посилити контроль за рухом великовагових та великогабаритних транспортних засобів під час їх проїзду автомобільними дорогами загального користування та вулицями населених пунктів області. Рух такого транспорту повинен здійснюватись виключно за узгодженням ДАІ та власників вулиць і доріг.

3.3.2. Наблизити наряди дорожньо-патрульної служби ДАІ у містах Донецьк, Маріуполь, Горлівка, Єнакієве до підприємств, з яких здійснюється перевезення металопродукції та кар'єрів, з яких здійснюється перевезення будівельних сипких кам'яних матеріалів у весняно-осінній період та в період підвищеної температури повітря.

3.4. ДП "Донецька залізниця" (Рогов):

3.4.1. Здійснити заходи щодо стимулювання вантажовідправників до здійснення перевезень вантажів в Маріупольський морський торговельний порт залізничним транспортом.

3.4.2. Виключити випадки подачі вагонів під навантаження із залишками вантажів, які раніше перевозилися.

3.4.3. Для забезпечення безперебійної доставки вантажів до порту встановити постійний контроль за графіком руху поїздів на предмет своєчасного відправлення вантажів зі станцій та виключення необґрунтованих зупинок поїздів.

4. Головному управлінню промисловості та розвитку інфраструктури облдержадміністрації (Мороз) у період підвищеної температури повітря щомісячно забезпечити моніторинг:

4.1. Обсягів відвантаження продукції з металургійних підприємств області із зазначенням видів транспорту, якими вона перевозилась.

4.2. Порушень стосовно проїзду наднормативного автотранспорту, роботи щодо нагляду за перевезенням великовагових та великогабаритних вантажів.

4.3. Стану виконання даного розпорядження до 15 вересня 2012 року.

5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Лукашенка В. М.

 

Голова облдержадміністрації

А. В. Шишацький

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали