ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 25.05.2012 р. N 868

Київ

Про організаційно-правові заходи щодо ліквідації комунального підприємства "Житловик"

Відповідно до статей 105, 111, 112 Цивільного кодексу України, 59, 60 Господарського кодексу України, Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців", на виконання рішення Київської міської ради від 16.02.2012 N 109/7446 "Про ліквідацію комунального підприємства виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) "Житловик" (Рішення N 109/7446):

1. Утворити ліквідаційну комісію комунального підприємства "Житловик" та затвердити її склад, що додається.

2. Ліквідаційній комісії комунального підприємства "Житловик":

2.1. Здійснювати повноваження щодо управління справами комунального підприємства "Житловик".

2.2. Забезпечити проведення інвентаризації та оцінки майна комунального підприємства "Житловик".

2.3. В установленому законодавством порядку попередити працівників комунального підприємства "Житловик" про їх наступне вивільнення та забезпечити дотримання їх соціально-правових гарантій у порядку та на умовах, визначених законодавством.

2.4. Скласти проміжний ліквідаційний баланс комунального підприємства "Житловик" та подати його в установленому порядку на затвердження Київській міській раді.

2.5. Скласти ліквідаційний баланс комунального підприємства "Житловик" та подати його на затвердження виконавчому органу Київської міської ради (Київській міській державній адміністрації).

2.6. Забезпечити виконання заходів з ліквідації комунального підприємства "Житловик" в термін не пізніше одного року.

3. Встановити двомісячний строк заявлення кредиторами своїх вимог до комунального підприємства "Житловик" з дати публікації повідомлення про рішення щодо ліквідації цього підприємства у спеціалізованому друкованому засобі масової інформації.

4. Заступнику голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків прийняти рішення щодо висвітлення в засобах масової інформації змісту цього розпорядження.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.

 

Голова

О. Попов

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали