ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 16.11.2011 р. N 2128

Київ

Про організаційно-правові заходи щодо ліквідації міського госпрозрахункового центру "Медицина"

Відповідно до статей 104, 105, 110 - 112 Цивільного кодексу України, статей 59 - 60 Господарського кодексу України, Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", на виконання рішення Київської міської ради від 02.12.2010 N 257/5069 "Про ліквідацію міського госпрозрахункового центру "Медицина", в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Утворити комісію з ліквідації міського госпрозрахункового центру "Медицина" (далі - комісія) та затвердити її склад, що додається.

2. Комісії:

2.1. Здійснювати управління справами міського госпрозрахункового центру "Медицина" відповідно до законодавства України.

2.2. Вжити заходів, передбачених законодавством України, щодо ліквідації міського госпрозрахункового центру "Медицина" в термін не пізніше одного року з дня видання цього розпорядження.

2.3. В установленому законодавством порядку попередити працівників міського госпрозрахункового центру "Медицина" про ліквідацію цього закладу та забезпечити дотримання їх соціально-правових гарантій у порядку та на умовах, визначених законодавством.

2.4. Протягом року подати на затвердження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) проміжний ліквідаційний та ліквідаційний баланси та внести пропозиції щодо подальшого використання майна, яке залишається після ліквідації міського госпрозрахункового центру "Медицина".

3. У випадках, передбачених законодавством, в разі відсутності голови комісії виконання його обов'язків покласти на заступника голови комісії.

4. Заступнику голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків прийняти рішення щодо висвітлення в засобах масової інформації змісту цього розпорядження.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.

 

Виконуючий
обов'язки голови

О. Мазурчак

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали