ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 06.12.2011 р. N 2268

Київ

Про організаційно-правові заходи щодо припинення діяльності госпрозрахункової стоматологічної поліклініки Святошинського району м. Києва

Відповідно до статей 104, 105, 106, 107, 108 Цивільного кодексу України, ст. 32 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", на виконання рішення Київської міської ради від 22.09.2011 N 30/6246 "Про припинення діяльності госпрозрахункової стоматологічної поліклініки Святошинського району м. Києва" (Рішення N 30/6246), в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Утворити комісію з припинення діяльності госпрозрахункової стоматологічної поліклініки Святошинського району м. Києва шляхом перетворення її в комунальне підприємство "Стоматологія Святошинського району м. Києва" (далі - комісія) та затвердити її склад, що додається.

2. Комісії:

2.1. Здійснювати управління справами госпрозрахункової стоматологічної поліклініки Святошинського району м. Києва відповідно до законодавства України.

2.2. Вжити заходів, передбачених чинним законодавством, що пов'язані з припиненням діяльності госпрозрахункової стоматологічної поліклініки Святошинського району м. Києва шляхом перетворення її в комунальне підприємство "Стоматологія Святошинського району м. Києва", в тому числі в установленому порядку скласти передавальний акт, яким визначити всі права та обов'язки, майно госпрозрахункової стоматологічної поліклініки Святошинського району м. Києва, що переходить до комунального підприємства "Стоматологія Святошинського району м. Києва", та подати його на затвердження виконавчому органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

2.3. В установленому законодавством порядку попередити працівників госпрозрахункової стоматологічної поліклініки Святошинського району м. Києва про її перетворення в комунальне підприємство "Стоматологія Святошинського району м. Києва" та забезпечити дотримання їх соціально-правових гарантій у порядку та на умовах, визначених законодавством.

3. Головному управлінню комунальної власності м. Києва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) після закінчення перетворення закріпити майно госпрозрахункової стоматологічної поліклініки Святошинського району м. Києва за комунальним підприємством "Стоматологія Святошинського району м. Києва" на праві господарського відання у встановленому законодавством порядку.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.

 

Голова

О. Попов

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали