ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 07.12.2011 р. N 2303

Київ

Про організаційно-правові заходи щодо припинення діяльності госпрозрахункової стоматологічної поліклініки N 1 Дніпровського району м. Києва

Відповідно до статей 104, 105, 106, 107, 108 Цивільного кодексу України, ст. 32 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", на виконання рішення Київської міської ради від 22.09.2011 N 29/6245 "Про припинення діяльності госпрозрахункової стоматологічної поліклініки N 1 Дніпровського району м. Києва" (Рішення N 29/6245), в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Утворити комісію з припинення діяльності госпрозрахункової стоматологічної поліклініки N 1 Дніпровського району м. Києва шляхом перетворення її в комунальне підприємство "Стоматологія Дніпровського району м. Києва" (далі - комісія) та затвердити її склад, що додається.

2. Комісії:

2.1. Здійснювати управління справами госпрозрахункової стоматологічної поліклініки N 1 Дніпровського району м. Києва відповідно до законодавства України.

2.2. Вжити заходів, передбачених чинним законодавством, що пов'язані з припиненням діяльності госпрозрахункової стоматологічної поліклініки N 1 Дніпровського району м. Києва шляхом перетворення її в комунальне підприємство "Стоматологія Дніпровського району м. Києва", в тому числі в установленому порядку скласти передавальний акт, яким визначити всі права та обов'язки, майно госпрозрахункової стоматологічної поліклініки N 1 Дніпровського району м. Києва, що переходить до комунального підприємства "Стоматологія Дніпровського району м. Києва" та подати його на затвердження виконавчому органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

2.3. В установленому законодавством порядку попередити працівників госпрозрахункової стоматологічної поліклініки N 1 Дніпровського району м. Києва про її перетворення в комунальне підприємство "Стоматологія Дніпровського району м. Києва" та забезпечити дотримання їх соціально-правових гарантій у порядку та на умовах, визначених законодавством.

3. Головному управлінню комунальної власності м. Києва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) після закінчення перетворення закріпити майно госпрозрахункової стоматологічної поліклініки N 1 Дніпровського району м. Києва за комунальним підприємством "Стоматологія Дніпровського району м. Києва" на праві господарського відання у встановленому законодавством порядку.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.

 

Голова

О. Попов

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали