ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 14.06.2012 р. N 1008

Київ

Про організаційно-правові заходи щодо виконання рішення Київської міської ради від 27.10.2011 N 396/6612

Відповідно до статей 104, 105, 107 Цивільного кодексу України, статті 59 Господарського кодексу України, Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", на виконання пункту 2 рішення Київської міської ради від 27.10.2011 N 396/6612 "Про деякі питання діяльності комунальних підприємств, що належать до комунальної власності територіальної громади м. Києва та передаються до сфери управління Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації (Рішення N 396/6612)", в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Утворити:

1.1. Комісію з припинення державного комунального підприємства по утриманню будівель, споруд та прибудинкової території Ватутінського району м. Києва "Житлоремфонд" (інд. код 04543683) шляхом приєднання до комунального підприємства по утриманню житлового господарства "Житлорембудсервіс" Деснянського району м. Києва та затвердити її склад, що додається.

1.2. Комісію з припинення комунального підприємства "Школяр" Деснянської районної у м. Києві ради (інд. код 19027869) шляхом приєднання до комунального підприємства "Зеніт" Деснянського району м. Києва та затвердити її склад, що додається.

2. Комісіям, утвореним згідно з п. 1 цього розпорядження:

2.1. Здійснювати управління справами державного комунального підприємства по утриманню будівель, споруд та прибудинкової території Ватутінського району м. Києва "Житлоремфонд" та комунального підприємства "Школяр" Деснянської районної у м. Києві ради відповідно до чинного законодавства.

2.2. Вжити заходів, передбачених законодавством України, що пов'язані з припиненням державного комунального підприємства по утриманню будівель, споруд та прибудинкової території Ватутінського району м. Києва "Житлоремфонд" та комунального підприємства "Школяр" Деснянської районної у м. Києві ради відповідно до законодавства України в термін не пізніше одного року з дня видання цього розпорядження.

2.3. У встановленому порядку повідомити державного реєстратора про рішення щодо припинення комунальних підприємств, зазначених у пункті 1 цього розпорядження.

2.4. Встановити строк заявлення вимог кредиторами протягом двох місяців з дня опублікування повідомлення про рішення щодо припинення комунальних підприємств у спеціалізованому друкованому засобі масової інформації.

2.5. Попередити працівників комунальних підприємств, зазначених у пункті 1 цього розпорядження, про припинення діяльності підприємств та забезпечити дотримання їх соціально-правових гарантій, визначених законодавством.

2.6. Здійснити інвентаризацію майна, що належить комунальним підприємствам, зазначеним у пункті 1 цього розпорядження, після закінчення строку для пред'явлення вимог кредиторами.

2.7. За результатами інвентаризації скласти передавальні акти, у яких визначити всі права, обов'язки щодо майна комунальних підприємств, зазначених у пункті 1 цього розпорядження, та подати їх на затвердження виконавчому органу Київської міської ради (Київській міській державній адміністрації).

3. Заступнику голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків прийняти рішення щодо висвітлення в засобах масової інформації змісту цього розпорядження.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків та голову Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації.

 

Голова

О. Попов


 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
14.06.2012 N 1008


СКЛАД
комісії з припинення державного комунального підприємства по утриманню будівель, споруд та прибудинкової території Ватутінського району м. Києва "Житлоремфонд" (інд. код 04543683) шляхом приєднання до комунального підприємства по утриманню житлового господарства "Житлорембудсервіс" Деснянського району м. Києва

Шеховцова Ірина Борисівна

- в. о. директора державного комунального підприємства по утриманню будівель, споруд та прибудинкової території Ватутінського району м. Києва "Житлоремфонд", голова комісії (інд. код [...])

Лопатіна Зінаїда Борисівна

- головний бухгалтер державного комунального підприємства по утриманню будівель, споруд та прибудинкової території Ватутінського району м. Києва "Житлоремфонд", заступник голови комісії (інд. код [...])

Брюханова Олена Іванівна

- начальник загального відділу таз кадрових питань державного комунального підприємства по утриманню будівель, споруд та прибудинкової території Ватутінського району м. Києва "Житлоремфонд", секретар комісії (інд. код [...])

Богданець Марина Сергіївна

- головний бухгалтер КП "Житлорембудсервіс" (інд. код [...])

Слободянюк Олександр Миколайович

- заступник директора КП "Житлорембудсервіс" (інд. код [...])

Ткаченко Наталія Петрівна

- начальник технічного відділу ДКП "Житлоремфонд" (інд. код [...])

Хабло Олександр Миколайович

- провідний юрисконсульт відділу КП "Житлорембудсервіс" (інд. код [...]).


 

Заступник голови - керівник апарату

О. Пузанов


 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
14.06.2012 N 1008


СКЛАД
комісії з припинення комунального підприємства "Школяр" Деснянської районної у м. Києві ради (інд. код 19027869) шляхом приєднання до комунального підприємства "Зеніт" Деснянського району м. Києва

Шестакова Катерина Юріївна

- директор комунального підприємства "Школяр" Деснянської районної у м. Києві ради, голова комісії (інд [...])

Мокровольська Ольга Андріївна

- головний бухгалтер комунального підприємства "Школяр" Деснянської районної у м. Києві ради, заступник голови комісії (інд. [...])

Передеряєва Олена Миколаївна

- бухгалтер комунального підприємства "Школяр" Деснянської районної у м. Києві ради, секретар комісії (інд. [...])

Бойко Світлана Станіславівна

- економіст комунального підприємства "Школяр" Деснянської районної у м. Києві ради, секретар комісії (інд. [...])

Браславська Людмила Володимирівна

- головний бухгалтер комунального підприємства "Зеніт" Деснянського району м. Києва (інд. [...])

Власюк Федір Миколайович

- в. о. директора комунального підприємства "Зеніт" Деснянського району м. Києва (інд. [...])

Дятлова Ольга Германівна

- начальник відділу обліку майна, аналізу господарської діяльності комунальних підприємств та питань приватизації, управління з питань майна комунальної власності Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації (інд. [...])

Мандрик Василь Федорович

- юрист комунального підприємства "Зеніт" Деснянського району м. Києва (інд. [...]).


 

Заступник голови - керівник апарату

О. Пузанов

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали