Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про організацію громадських робіт та їх фінансування

ТЕРНОПІЛЬСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 22.11.2017 р. N 753-од

Про організацію громадських робіт та їх фінансування

Керуючись статтею 31 Закону України "Про зайнятість населення" (Закон N 5067-VI), Порядком організації громадських та інших робіт тимчасового характеру, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 20 березня 2013 р. N 175 (Постанова N 175) (із змінами), з метою вирішення ряду суспільно-корисних питань на територіях певних громад, надання додаткової соціальної підтримки та забезпечення тимчасової зайнятості осіб, що шукають роботу, виконання завдань, передбачених програмою зайнятості населення Тернопільської області на період до 2017 року:

1. Районним державним адміністраціям, виконавчим комітетам Бережанської, Кременецької, Тернопільської та Чортківської міських рад:

1) визначити і затвердити види громадських робіт, які відповідають потребам територіальних громад, або задовольняють суспільні потреби територіальних громад, роботодавців, за участю яких планується організація таких робіт, та рекомендувати сільським, селищним і міським радам прийняти відповідні рішення;

2) при формуванні місцевих бюджетів на 2018 рік передбачити кошти на організацію громадських робіт;

3) про результати проведеної роботи, види громадських робіт та розмір передбачених коштів у місцевих бюджетах на їх організацію у 2018 році поінформувати обласний центр зайнятості до 20 січня 2018 року.

2. Обласному центру зайнятості:

1) про стан виконання розпорядження інформувати обласну державну адміністрацію до 30 січня 2018 року;

2) забезпечити участь безробітних у громадських роботах в 2018 році.

3. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови обласної державної адміністрації від 09 грудня 2016 року N 727-од "Про організацію громадських робіт та їх фінансування".

4. Контроль за виконанням розпорядження доручити заступникові голови обласної державної адміністрації ЮРИКУ Ю. З.

 

Голова обласної
державної адміністрації

С. С. Барна
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали