Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про організацію громадських робіт та їх фінансування

ТЕРНОПІЛЬСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 21.11.2018 р. N 876-од

Про організацію громадських робіт та їх фінансування

Керуючись статтею 31 Закону України "Про зайнятість населення" (Закон N 5067-VI), Порядком організації громадських та інших робіт тимчасового характеру, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 20 березня 2013 р. N 175 (Постанова N 175) (із змінами), з метою вирішення ряду суспільно корисних питань на територіях певних громад, надання додаткової соціальної підтримки та забезпечення тимчасової зайнятості осіб, що шукають роботу:

1. Районним державним адміністраціям, виконавчим комітетам Бережанської, Кременецької, Тернопільської та Чортківської міських рад:

1) визначити і затвердити види громадських робіт, які відповідають потребам територіальних громад, або задовольняють суспільні потреби територіальних громад, роботодавців, за участю яких планується організація таких робіт, та рекомендувати об'єднаним територіальним громадам, сільським, селищним і міським радам прийняти відповідні рішення;

2) при формуванні місцевих бюджетів на 2019 рік передбачити кошти на організацію громадських робіт;

3) про результати проведеної роботи, види громадських робіт та розмір передбачених коштів у місцевих бюджетах на їх організацію у 2019 році поінформувати обласний центр зайнятості до 20 січня 2019 року.

2. Обласному центру зайнятості:

1) про стан виконання розпорядження інформувати обласну державну адміністрацію до 30 січня 2019 року;

2) забезпечити участь безробітних у громадських роботах у 2019 році.

3. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови обласної державної адміністрації від 22 листопада 2017 року N 753-од "Про організацію громадських робіт та їх фінансування" (Розпорядження N 753-од).

4. Контроль за виконанням розпорядження доручити заступникові голови обласної державної адміністрації Світлані Беспоповцевій.

 

Голова обласної
державної адміністрації

С. С. Барна
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали