ТЕРНОПІЛЬСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 25.05.2011 р. N 384

Про організацію літнього оздоровлення та відпочинку дітей у 2011 році

Розпорядження втратило чинність(згідно з розпорядженням Тернопільської обласної державної адміністрації від 29 вересня 2011 року N 776) (Розпорядження N 776)

З метою забезпечення ефективного оздоровлення та повноцінного відпочинку дітей у літній період 2011 року, створення належних умов для освітньої, культурно-виховної, фізкультурно-оздоровчої та спортивної роботи, організації якісного медичного обслуговування і харчування, збереження життя та здоров'я:

1. Затвердити заходи щодо організації літнього оздоровлення та відпочинку дітей у 2011 році (далі - заходи), що додаються.

2. Структурним підрозділам обласної державної адміністрації, районним державним адміністраціям, виконкому Тернопільської міської ради:

2.1. Забезпечити організацію виконання заходів.

2.2. Про проведену роботу інформувати управління у справах сім'ї та молоді облдержадміністрації щомісяця до 5 жовтня 2011 року.

3. Управлінню у справах сім'ї та молоді обласної державної адміністрації забезпечити координацію роботи і узагальнення інформації з організації оздоровлення та відпочинку дітей і про стан виконання цього розпорядження інформувати обласну державну адміністрацію щомісяця до 10 жовтня 2011 року.

4. Контроль за виконанням розпорядження доручити заступникові голови обласної державної адміністрації Гочу П. В.

 

Голова обласної
державної адміністрації

В. А. Хоптян

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження Тернопільської обласної державної адміністрації
25.05.2011 N 384

ЗАХОДИ
щодо організації літнього оздоровлення та відпочинку дітей у 2011 році

1. Забезпечити належну підготовку, проведення, контроль за організацією літнього відпочинку та оздоровлення дітей.

Управління у справах сім'ї та молоді, освіти і науки, головні управління охорони здоров'я, праці та соціального захисту населення, служба у справах дітей облдержадміністрації, управління МНС України в області, райдержадміністрації, виконком Тернопільської міської ради

Червень - серпень 2011 року

2. Забезпечити своєчасне та в повному обсязі фінансування оздоровчої кампанії, сприяти залученню підприємств, установ і організацій, об'єднань громадян, благодійних і релігійних організацій до надання фінансової та матеріальної допомоги в організації літнього відпочинку та оздоровлення дітей, насамперед вихованців дитячих будинків, дитячих будинків-інтернатів, шкіл-інтернатів, притулків для дітей, центрів соціально-психологічної реабілітації, дітей з прийомних сімей і дитячих будинків сімейного типу, дітей, над якими встановлено опіку, піклування.

Головні управління: агропромислового розвитку, розвитку інфраструктури, праці та соціального захисту населення, фінансове, управління у справах сім'ї та молоді, освіти і науки, служба у справах дітей облдержадміністрації, райдержадміністрації, виконком Тернопільської міської ради

Червень - серпень 2011 року

3. Не допускати скорочення існуючої мережі дитячих оздоровчих закладів, їх перепрофілювання, ужити в установленому порядку заходів щодо відновлення діяльності закладів, які не працювали.

Управління у справах сім'ї та молоді облдержадміністрації, райдержадміністрації

Червень - серпень 2011 року

4. Терміново до початку оздоровчого сезону усунути недоліки, виявлені під час проведення обстеження дитячих оздоровчих закладів.

Районні державні адміністрації

До 1 червня 2011 року

5. Забезпечити належну підготовку до роботи у літній період, своєчасне відкриття та необхідні умови функціонування дитячих оздоровчих закладів, створення сприятливих умов для оздоровлення та відпочинку максимальної кількості дітей, впорядкування дитячих ігрових і спортивних майданчиків.

Районні державні адміністрації, виконком Тернопільської міської ради

До 1 червня 2011 року

6. При уточненні місцевих бюджетів ініціювати направлення вільних залишків коштів районних бюджетів на оздоровлення дітей влітку 2011 року.

Райдержадміністрації, виконком Тернопільської міської ради

До 15 червня 2011 року

7. Взяти на контроль організацію діяльності таборів праці та відпочинку, пришкільних і наметових таборів та забезпечити відповідне фінансування на організацію харчування дітей у закладах відпочинку.

Райдержадміністрації спільно з органами місцевого самоврядування, виконком Тернопільської міської ради

Червень - серпень 2011 року

8. Забезпечити дитячі оздоровчі заклади виховними програмами національно-обрядового змісту з врахуванням відзначень національних та загальнодержавних свят.

Управління освіти і науки облдержадміністрації

До 1 червня 2011 року

9. Провести навчальний семінар для вихователів дитячих оздоровчих закладів з організації виховної діяльності.

Управління освіти і науки облдержадміністрації

До 1 червня 2011 року

10. Забезпечити безпечне перебування дітей у дитячих оздоровчих закладах, посилити відповідальність їх керівників, вихователів та інших працівників за життя і здоров'я дітей, приділити особливу увагу профілактиці дитячого травматизму та запобіганню нещасним випадкам.

Дитячі оздоровчі заклади, Головне управління охорони здоров'я, управління у справах сім'ї та молоді, освіти і науки облдержадміністрації, райдержадміністрації

Протягом оздоровчого періоду 2011 року

11. Вжити заходів щодо залучення до роботи з дітьми у дитячих оздоровчих закладах висококваліфікованих педагогічних, медичних працівників, кухарів.

Головне управління охорони здоров'я, управління освіти і науки облдержадміністрації, районні державні адміністрації

До 10 червня 2011 року

12. Провести цільові рейди для виявлення безпритульних дітей з метою влаштування їх у соціальні заклади для дітей, вжити заходів щодо організації оздоровлення таких дітей.

Служба у справах дітей, управління освіти і науки облдержадміністрації, обласний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді

Червень - серпень 2011 року

13. Активно впроваджувати форми роботи з дітьми, спрямовані на розвиток їх здібностей та обдарувань, на відродження національних традицій, обрядів та звичаїв, навчання дітей основ народної творчості і ремесел; проводити заходи з виховання у дітей почуття національної свідомості, патріотизму та з популяризації європейських демократичних цінностей; сприяти відвідуванню дітьми театрів, музеїв, виставок, картинних галерей, інших закладів культури і мистецтва з метою долучення до національних духовних та історичних цінностей, досягнень світової культури, а також організовувати проведення дитячих туристичних та екскурсійних подорожей по Україні; приділяти особливу увагу популяризації здорового способу життя, залучати дітей до регулярних занять фізичною культурою і спортом, забезпечувати проведення в дитячих оздоровчих закладах культурно-масових та фізкультурно-спортивних заходів.

Управління культури, освіти і науки, у справах сім'ї та молоді, з питань туризму, фізичної культури та спорту, Головне управління охорони здоров'я облдержадміністрації, управління державної автоінспекції УМВС України в області, обласний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, школи мистецтв, позашкільні установи, обласний центр "Спорт для всіх"

Червень - серпень 2011 року

14. Вжити заходів щодо організації належного медичного обслуговування дітей, посилення санітарно-гігієнічного та протиепідемічного нагляду за станом дитячих оздоровчих закладів, за якістю питної води, а також заходів щодо профілактики захворюваності, забезпечення медичних пунктів таких закладів лікарськими препаратами та медичним обладнанням.

Головне управління охорони здоров'я облдержадміністрації, обласна санітарно-епідеміологічна станція, райдержадміністрації, директори оздоровчих закладів

Червень - серпень 2011 року

15. Забезпечити дотримання у дитячих оздоровчих закладах охорони громадського порядку, вживати в установленому порядку заходів щодо забезпечення високого рівня безпеки та якості обслуговування дітей під час перевезення їх до місць відпочинку та у зворотному напрямку.

Управління МВС України в області

Червень - серпень 2011 року

16. Забезпечити додержання у дитячих оздоровчих закладах вимог протипожежної безпеки.

Управління МНС України в області, райдержадміністрації

Червень - серпень 2011 року

17. Забезпечити безперебійну подачу електроенергії в місця відпочинку та оздоровлення дітей.

ВАТ"Тернопільобленерго", райдержадміністрації

Червень - серпень 2011 року

18. Забезпечити направлення інформаційних звітів про хід поступлення коштів та кількість оздоровлених дітей в розрізі категорій управлінню у справах сім'ї та молоді облдержадміністрації.

Головні управління праці та соціального захисту населення, охорони здоров'я, агропромислового розвитку, управління освіти і науки облдержадміністрації

До 15 червня, 1 липня, 15 липня, 1 серпня, 15 серпня, 1 вересня, 1 жовтня 2011 року

19. Забезпечити в літній період широкий репертуар показу по телебаченню пізнавальних і розважальних передач для дітей та юнацтва, спрямованих на популяризацію української культури, мови, звичаїв українського народу та більш глибоке вивчення історії України, а також висвітлення у засобах масової інформації ходу підготовки і проведення літньої оздоровчої кампанії та відпочинку дітей.

Головне управління з питань внутрішньої політики, національностей, релігій, преси та інформації облдержадміністрації, обласна державна телерадіокомпанія, редакція газети "Свобода"

Червень - серпень 2011 року

20. Створити на базі одного із закладів дитячий оздоровчий заклад нового зразка з цілорічним функціонування.

Управління у справах та молоді облдержадміністрації, райдержадміністрації спільно з органами місцевого самоврядування, виконком Тернопільської міської ради

Протягом 2011 - 2012 років

21. Вжити невідкладних заходів щодо організації оздоровлення дітей з територій, віднесених до постраждалих від наслідків аварії на ЧАЕС.

Головне управління праці та соціального захисту населення облдержадміністрації

Червень - серпень 2011 року

22. Вжити заходів щодо надання пільг з оплати відвідування дитячих розважальних закладів.

Управління у справах сім'ї та молоді, культури облдержадміністрації, райдержадміністрації

Червень - серпень 2011 року

 

Заступник голови - керівник
апарату обласної
державної адміністрації

Ю. В. Желіховський

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали