МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 24 квітня 2012 року N 306

Про організацію медичного забезпечення у 2012 році учасників зовнішнього незалежного оцінювання навчальних досягнень випускників навчальних закладів системи загальної середньої освіти

Відповідно до ст. 5, ч. 5 ст. 14 Закону України "Основи законодавства України про охорону здоров'я", для забезпечення виконання постанови Кабінету Міністрів України від 31.12.2005 N 1312 "Про невідкладні заходи щодо запровадження зовнішнього незалежного оцінювання та моніторингу якості освіти", з метою належного медичного забезпечення учасників зовнішнього незалежного оцінювання навчальних досягнень випускників навчальних закладів системи загальної середньої освіти наказую:

1. Міністру охорони здоров'я Автономної Республіки Крим, начальникам управлінь (головних управлінь) охорони здоров'я обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій:

1.1. Розробити та затвердити до 07.05.2012 плани заходів медичного забезпечення учасників зовнішнього незалежного оцінювання навчальних досягнень випускників навчальних закладів системи загальної середньої освіти, погодивши їх з територіальними органами освіти і науки.

1.2. Організувати тимчасові медичні пункти у навчальних закладах, на базі яких будуть розташовані пункти тестування з проведення процедури незалежного оцінювання, та забезпечити їх необхідними лікарськими засобами і виробами медичного призначення для надання невідкладної медичної допомоги.

1.3. Розробити графіки чергувань лікарів та молодших спеціалістів з медичною освітою у пунктах тестування у дні проведення тестування в строки, визначені управліннями освіти і науки обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій, та під час додаткової сесії зовнішнього тестування.

1.4. Провести до 10.05.2012 регіональні семінари-наради для медичних працівників, задіяних у медичному обслуговуванні учасників тестування, залучивши до роботи представників регіональних органів освіти і науки, відповідальних за організацію тестування.

1.5. Забезпечити надання невідкладної медичної допомоги учасникам тестування відповідно до стандартів та протоколів надання медичної допомоги дітям, затверджених МОЗ України.

1.6. Передбачити на час проведення тестування збільшення кількості бригад швидкої допомоги з метою надання своєчасної медичної допомоги та транспортування до лікувально-профілактичних закладів учасників тестування у разі потреби.

1.7. Вжити заходів щодо безвідмовної госпіталізації учасників тестування у разі потреби.

1.8. Забезпечити своєчасне та оперативне подання інформації до МОЗ України щодо готовності до проведення медичного забезпечення учасників тестування до 10.05.2012, а також кількості осіб, яким надавалась медична допомога (із зазначенням діагнозів), на наступний день після проведення чергового етапу тестування у терміни з 15.05.2012 до 07.06.2012.

1.9. Підготувати заключний звіт про організацію та проведення медичного забезпечення учасників тестування та подати його до 15.06.2012 до Департаменту охорони материнства, дитинства та санаторного забезпечення МОЗ України.

2. Головним лікарям Республіканської санітарно-епідеміологічної станції Автономної Республіки Крим, обласних, міст Києва та Севастополя санітарно-епідеміологічних станцій, центральних санітарно-епідеміологічних станцій на водному, залізничному, повітряному транспорті забезпечити санітарно-епідеміологічний нагляд за додержанням вимог санітарного законодавства у загальноосвітніх навчальних закладах.

3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника Міністра Моісеєнко Р. О. та Голову Державної санітарно-епідеміологічної служби України, Головного державного санітарного лікаря України Пономаренка А. М.

 

Віце-прем'єр-міністр України -
Міністр

Р. В. Богатирьова

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали