МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 23.09.2011 р. N 275-р

Про організацію надання безоплатної первинної правової допомоги

Відповідно до статей 2, 25 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", статей 7 (Закон N 3460-VI), 9 - 11 Закону України "Про безоплатну правову допомогу" (Закон N 3460-VI), з метою забезпечення отримання громадянами України, іноземцями, особами без громадянства, у тому числі біженцями, гарантованої Конституцією України безоплатної правової допомоги, надання правових послуг, спрямованих на забезпечення реалізації прав і свобод людини і громадянина, захисту цих прав і свобод:

1. Довести до відома голів райдержадміністрацій, керівників управлінь, відділів, інших структурних підрозділів облдержадміністрації, міських (міст обласного значення) голів, керівників територіальних органів міністерств, інших центральних органів виконавчої влади, що відповідно до Закону України "Про безоплатну правову допомогу" (Закон N 3460-VI) органи виконавчої влади та органи місцевого самоврядування визначено суб'єктами надання безоплатної первинної правової допомоги.

2. Покласти на юридичний відділ апарату Миколаївської обласної державної адміністрації забезпечення надання безоплатної первинної правової допомоги з питань, що належать до компетенції Миколаївської облдержадміністрації, за видами правових послуг, визначених Законом України "Про безоплатну правову допомогу" (Закон N 3460-VI), зокрема:

надання правової інформації;

надання консультацій і роз'яснень з правових питань;

складення заяв, скарг та інших документів правового характеру (крім документів процесуального характеру);

надання допомоги в забезпеченні доступу особи до вторинної правової допомоги та медіації.

3. Затвердити графік особистого прийому осіб, які потребують безоплатної первинної правової допомоги, з питань, що належать до компетенції Миколаївської обласної державної адміністрації (далі - графік) (додається).

4. Начальнику юридичного відділу апарату облдержадміністрації Євченку В. О. забезпечити:

4.1. Своєчасний розгляд звернень про надання безоплатної первинної правової допомоги, які надходять до облдержадміністрації з питань, що належать до її компетенції.

4.2. Проведення працівниками юридичного відділу апарату облдержадміністрації особистого прийому осіб, які потребують безоплатної первинної правової допомоги, з питань, що належать до компетенції обласної державної адміністрації, згідно із затвердженим графіком.

5. Відділу роботи із зверненнями громадян апарату облдержадміністрації (Продану):

5.1. Забезпечити проведення реєстрації та окремого обліку звернень, що надходять до облдержадміністрації з питань отримання безоплатної правової допомоги.

5.2. Створити необхідні умови для організації особистого прийому осіб, які потребують безоплатної первинної правової допомоги, працівниками юридичного відділу апарату облдержадміністрації у приміщенні відділу роботи із зверненнями громадян апарату облдержадміністрації за адресою: м. Миколаїв, вул. Адміральська, 22, к. 111.

6. Управлінню у справах преси та інформації облдержадміністрації (Скибі), сектору комп'ютерного забезпечення апарату облдержадміністрації (Богаченку) забезпечити оприлюднення графіка особистого прийому осіб, які потребують безоплатної первинної правової допомоги, з питань, що належать до компетенції облдержадміністрації, в друкованих засобах масової інформації та на офіційному веб-сайті облдержадміністрації.

7. Сектору комп'ютерного забезпечення апарату облдержадміністрації (Богаченку) забезпечити створення на офіційному веб-сайті облдержадміністрації розділу "Правова допомога", на якому розміщувати матеріали, пов'язані з наданням безоплатної первинної правової допомоги.

8. Доручити головам райдержадміністрацій та запропонувати міським (міст обласного значення) головам вжити заходів щодо забезпечення надання безоплатної первинної правової допомоги відповідно до вимог Закону України "Про безоплатну правову допомогу" (Закон N 3460-VI).

9. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови - керівника апарату облдержадміністрації Рукоманова В. М.

 

Голова облдержадміністрації

М. П. Круглов

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
розпорядження Миколаївської обласної державної адміністрації
23.09.2011 N 275-р

ГРАФІК
особистого прийому осіб, які потребують безоплатної первинної правової допомоги, з питань, що належать до компетенції Миколаївської обласної державної адміністрації

Місце проведення прийому

Дні та години прийому

Телефони для довідок

м. Миколаїв, вул. Адміральська, 22, I поверх, к. 111 відділу роботи із зверненнями громадян апарату облдержадміністрації (вхід з вулиці Адміральської)

1-а та 3-я п'ятниця кожного місяця з 9.00 до 11.00

37-21-22
37-44-94

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали