Додаткова копія: Про організацію обліку дітей дошкільного віку

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 07.05.2007 р. N 1/9-263

Міністерству освіти і науки Автономної Республіки Крим, управлінням освіти і науки обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій 


Про організацію обліку дітей дошкільного віку

На виконання статті 19 Закону України "Про дошкільну освіту", статті 32 Закону України "Про місцеве самоврядування", для прогнозування мережі дошкільних навчальних закладів відповідно до освітніх запитів населення та створення умов для здобуття громадянами дошкільної освіти Міністерство освіти і науки Автономної Республіки Крим, управління освіти і науки обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій здійснюють координацію та організаційно-методичні заходи щодо обліку дітей дошкільного віку. 

Такому обліку підлягають діти від народження до б років, що проживають на території України.

Для забезпечення своєчасного і в повному обсязі обліку дітей дошкільного віку відповідні органи управління освітою у період з 15 травня по 1 червня видають рішення про його щорічне проведення, визначають закріплені за дошкільними навчальними закладами території обслуговування, призначають відповідальних осіб із числа керівників дошкільних навчальних закладів та проводять відповідну роз'яснювальну роботу серед педагогічних працівників та населення.

Керівники дошкільних навчальних закладів до 15 червня видають наказ про створення робочих груп з обліку дітей та забезпечують умови для їх роботи.

Робочі групи з 15 червня по 15 серпня складають списки дітей дошкільного віку на підставі документів первинного обліку громадян, що зберігаються у житлово-експлуатаційних організаціях, управліннях житлово-будівельних кооперативів, органах місцевого самоврядування тощо. Складені списки до 15 вересня з метою виявлення тих дітей, які не перебувають на первинному обліку, але проживають на даній території, уточнюються безпосередньо за місцем проживання дітей.

До 25 вересня уточнені списки дітей (із приміткою про різні форми здобуття дітьми дошкільної освіти) подаються до місцевих органів управління освітою, які несуть відповідальність за їх збереження до моменту вступу дитини до школи. Списки дітей щорічно поновлюються.

На основі списків місцеві органи управління освітою можуть створювати персоніфіковані банки даних дітей дошкільного віку.

До 30 вересня поточного року узагальнену інформацію про кількість дітей та форми здобуття ними дошкільної освіти місцеві органи управління освітою подають Міністерству освіти і науки Автономної Республіки Крим, управлінням освіти і науки обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій.

 

Заступник Міністра 

В. В. Тесленко 


 
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали