Додаткова копія: Про організацію освітнього процесу в Луганській державній академії культури і мистецтв

МІНІСТЕРСТВО КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 10 листопада 2014 року N 966

Про організацію освітнього процесу в Луганській державній академії культури і мистецтв

Враховуючи складну суспільно-політичну ситуацію на території м. Луганськ, з метою збереження життя та здоров'я громадян України, а також забезпечення конституційного права кожного на належні, безпечні і здорові умови праці, на заробітну плату не нижче від визначеної законом (ч. 4 ст. 43 Конституції України), у межах повноважень, визначених Положенням про Міністерство культури України, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 03.09.2014 р. N 495 (Постанова N 495), наказую:

1. Змінити місцезнаходження Луганської державної академії культури і мистецтв з адреси: 91055, Луганська обл., м. Луганськ, Червона площа, 7 на адресу: 01601, м. Київ, вул. І. Франка, 19.

2. Департаменту мистецтв та навчальних закладів (Білаш П. М.) забезпечити подання Луганською державою академією культури і мистецтв на затвердження змін до Статуту Луганської державної академії культури і мистецтв у частині зміни місцезнаходження Академії.

3. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника Міністра Журавчака О. П.

 

Міністр

Є. М. Нищук
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали