МІНІСТЕРСТВО НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 1 лютого 2011 року N 93

Про організацію передачі навчальних закладів МНС до сфери управління Міністерства освіти і науки, молоді та спорту

На виконання розпоряджень Кабінету Міністрів України від 15 грудня 2010 року N 2347-р "Про передачу державних вищих навчальних закладів до сфери управління Міністерства освіти і науки, молоді та спорту" та від 5 січня 2011 року N 49-р "Про передачу деяких навчальних закладів до сфери управління Міністерства освіти і науки, молоді та спорту" наказую:

1. Передати Національний університет цивільного захисту України, Львівський державний університет безпеки життєдіяльності, Академію пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля та Вінницьке вище професійне училище цивільного захисту (далі - навчальні заклади МНС) до сфери управління Міністерства освіти і науки, молоді та спорту.

2. Установити, що курсанти, студенти (учні), слухачі, ад'юнкти та докторанти навчальних закладів МНС, переданих до сфери управління Міністерства освіти і науки, молоді та спорту, продовжують навчання в цих закладах відповідно до чинного законодавства.

3. Призначити головою комісії з передачі навчальних закладів МНС до сфери управління Міністерства освіти і науки, молоді та спорту (далі - Комісія) Бута Віталія Петровича, заступника Міністра, та затвердити склад Комісії, що додається.

4. Голові Комісії:

організувати проведення заходів, пов'язаних з передачею навчальних закладів МНС до сфери управління Міністерства освіти і науки, молоді та спорту;

забезпечити дотримання прав та інтересів навчальних закладів МНС при передачі до сфери управління Міністерства освіти і науки, молоді та спорту відповідно до законодавства України.

5. Департаменту матеріально-технічного забезпечення та будівництва (Главаті П. Й.), Управлінню бухгалтерського обліку та фінансової звітності (Ющенко А. І.), Управлінню освіти і науки (Євсюков О. П.), Управлінню протидії корупції та контрольно-ревізійної роботи (Берназюк Я. О.) спільно з ректорами (начальниками) навчальних закладів МНС у місячний термін організувати проведення інвентаризації та оцінки будівель, майна, обладнання, устаткування, інших товарно-матеріальних цінностей, грошових коштів та розрахунків, які закріплено за (знаходяться на балансах) навчальними закладами МНС на дату передачі у формі річного звіту, та подати пропозиції щодо їх подальшого використання, перерозподілу або списання.

6. Департаменту матеріально-технічного забезпечення та будівництва (Главаті П. Й.) організувати у встановленому порядку передачу озброєння, яке закріплено за навчальними закладами МНС.

7. Департаменту кадрової політики (Шевченко І. О.) спільно з Департаментом економіки і фінансів (Загрева Б. Ю.), Управлінням освіти і науки (Євсюков О. П.) та Управлінням юридичного забезпечення (Поворозник Р. Р.):

відпрацювати механізм проходження служби особами рядового і начальницького складу навчальних закладів МНС, які передаються до сфери управління Міністерства освіти і науки, молоді та спорту, та надати пропозиції щодо їх працевлаштування й порядку грошового забезпечення;

організувати у встановленому порядку працевлаштування (проходження служби) осіб начальницького складу МНС, які виявили бажання проходити подальшу службу в органах управління і підрозділах цивільного захисту.

8. Департаменту економіки і фінансів (Загрева Б. Ю.):

після затвердження навчальним закладам МНС кошторисів на 2011 рік спільно з Міністерством освіти і науки, молоді та спорту визначитись з видатками, які підлягають передачі на утримання зазначених закладів освіти;

підготувати спільно із Міністерством освіти і науки, молоді та спорту, Міністерством фінансів, Міністерством економічного розвитку і торгівлі, Державною фінансовою інспекцією проект урядового акта щодо передачі бюджетних призначень для фінансування діяльності навчальних закладів МНС до Міністерства освіти і науки, молоді та спорту.

9. Департаменту кадрової політики (Шевченко І. О.), Управлінню освіти і науки (Євсюков О. П.) у місячний термін опрацювати пропозиції щодо порядку і особливостей відбору кандидатів на навчання за державним замовленням, які після закінчення навчальних закладів направлятимуться для проходження служби до органів управління і підрозділів МНС.

10. Режимно-таємному сектору (Зайченко С. В.) підготувати пропозиції щодо ліквідації режимно-секретних органів (далі - РСО) навчальних закладів МНС, які передаються до сфери управління Міністерства освіти і науки, молоді та спорту.

Заходи, пов'язані з ліквідацією РСО, здійснити відповідно до вимог чинного законодавства у сфері охорони державної таємниці.

11. Ректорам (начальникам) навчальних закладів МНС разом з відповідальними начальниками підпорядкованих служб до 10 лютого 2011 року:

забезпечити проведення у відповідних департаментах та самостійних структурних підрозділах центрального апарату МНС звірки майна, обладнання, устаткування, інших товарно-матеріальних цінностей, грошових коштів та розрахунків, які знаходяться на балансах навчальних закладів;

передати у встановленому порядку озброєння, надлишкове майно, техніку і обладнання, які не використовуються у навчально-виховному процесі, до визначених органів управління і підрозділів МНС;

здійснити експертизу науково-історичної та практичної цінності документів і справ, фондової належності документів і справ, які підлягають передачі на державне зберігання, відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 8 серпня 2007 року N 1004 "Про проведення експертизи цінності документів";

провести упорядкування документів постійного зберігання, документів з особового складу та інших документів відповідно до вимог Правил роботи архівних підрозділів органів державної влади, місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій, затверджених наказом Державного комітету архівів від 16.03.2001 N 16, наказу Головного архівного управління при Кабінеті Міністрів України від 20.07.98 N 41 "Про затвердження Переліку типових документів" та Інструкції з діловодства у Міністерстві з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи, затвердженої наказом МНС від 19.11.2009 N 765.

12. Управлінню освіти і науки (Євсюков О. П.) під час здійснення процедури передачі навчальних закладів МНС забезпечити взаємодію з відповідними структурними підрозділами Міністерства освіти і науки, молоді та спорту.

13. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

  

Міністр

В. Балога

  
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали