ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 16.05.2012 р. N 807

Київ

Про організацію перевезень пасажирів під час проведення загальноміських заходів, присвячених Дню столиці та Дню Києва

Відповідно до Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Закону України "Про дорожній рух", з метою забезпечення перевезення пасажирів і належної підготовки столиці України до святкування Дня столиці та Дня Києва у 2012 році, в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Комунальному підприємству "Київпастранс", Комунальному підприємству "Київський метрополітен", Комунальній службі перевезень виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) організувати роботу міського пасажирського транспорту загального користування під час проведення загальноміських заходів, присвячених Дню столиці та Дню Києва 26 - 27 травня 2012 року згідно з додатком та забезпечити чергування відповідальних посадових осіб на основних пунктах очікування транспорту.

2. Просити Головне управління МВС України в м. Києві забезпечити:

2.1. Посилену охорону громадського порядку в місцях проведення загальноміських культурно-масових заходів згідно з додатком.

2.2. Перекриття руху усіх видів транспорту 26 - 27 травня 2012 р. на вул. Хрещатик з 09.00 год. до 23.00 год.

3. Головному управлінню транспорту та зв'язку виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити контроль за здійсненням перевезень міським пасажирським транспортом загального користування.

4. КП "Київтранспарксервіс" спільно з управлінням ДАІ ГУ МВС України в м. Києві забезпечити недопущення паркування транспортних засобів на спеціально передбачених місцях на вулицях, де проводитимуться загальноміські культурно-масові та спортивні заходи.

5. Заступникові голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків прийняти рішення щодо висвітлення в засобах масової інформації змісту цього розпорядження.

6. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.

 

Голова

О. Попов


 

Додаток
до розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
16.05.2012 N 807


Порядок
організації роботи міського пасажирського транспорту загального користування під час проведення загальноміських заходів, присвячених Дню столиці та Дню Києва 26 - 27 травня 2012 року

26 травня

1. Комунальному підприємству "Київпастранс" (далі - КП "Київпастранс") організувати рух автобусів маршруту N 24 (з 09.00 год. до 23.00 год.) до Європейської площі.

2. Силами управління ДАІ ГУ МВС України в м. Києві, КП "Київпастранс" та Комунальній службі перевезень виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) (далі - Комунальна служба перевезень) під час проведення Всеукраїнського параду велосипедистів з 08.00 год. і до закінчення заходів (орієнтовно 11.00 год.) передбачити тимчасове призупинення руху усіх видів транспорту за наступним маршрутом: Михайлівська площа - вул. Володимирська - вул. Льва Толстого - вул. Червоноармійська - вул. Павла Скоропадського - вул. Басейна - вул. Еспланадна - вул. Саксаганського - вул. Паньківська - вул. Жилянська, 31 (фініш), під час Міжнародних змагань з велосипедного спорту на шосе з 12.00 год. і до закінчення заходу (орієнтовно 14.00 год.) за наступним маршрутом: вул. Червоноармійська, 19 (старт/фініш) - вул. Павла Скоропадського - вул. Басейна - вул. Еспланадна - вул. Саксаганського - вул. Червоноармійська, 19 (18 кіл), а також під час гала-концерту зірок класичної музики і проекційного 3-D-шоу "Нове обличчя древньої столиці" з 19.30 год. на Софійській площі.

3. Комунальній службі перевезень на період проведення заходів на вул. Хрещатик внести відповідні зміни в роботу автобусних маршрутів загального користування в режимі маршрутного таксі.

4. КП "Київпастранс" та Комунальній службі перевезень передбачити збільшення кількості рухомого складу тролейбусів, автобусів відповідно до пасажиропотоку під час проведення заходів у парку Дружби народів (початок о 10.00 год.), на Співочому полі Печерського ландшафтного парку (початок о 13.00 год.), на Михайлівській площі (початок о 15.00 год.) і у Національному музеї народної архітектури та побуту України с. Пирогів (початок о 11.00 год.).

5. Комунальному підприємству "Київський метрополітен" (далі - КП "Київський метрополітен") передбачити збільшення відповідно до пасажиропотоку кількості пар поїздів на лініях метрополітену до і після проведення культурно-масових та спортивних заходів у парку Дружби народів (початок о 10.00 год.), на Співочому полі Печерського ландшафтного парку (початок о 13.00 год.), на Михайлівській площі (початок о 15.00 год.) і у Національному музеї народної архітектури та побуту України с. Пирогів (початок о 11.00 год.). Після закінчення заходів у разі необхідності обмежити вхід до станцій метрополітену з метою безпечного і рівномірного заповнення станцій.

27 травня

1. КП "Київпастранс" організувати рух автобусів маршруту N 24 (з 09.00 год. до 23.00 год.) до Європейської площі.

2. Силами управління ДАІ ГУ МВС України в м. Києві, КП "Київпастранс", Комунальній службі перевезень:

2.1. Під час проведення 20-го Міжнародного благодійного легкоатлетичного пробігу "Під каштанами" передбачити тимчасове призупинення руху усіх видів транспорту з 08.00 год. до 14.00 год. за наступним маршрутом: Михайлівська площа (старт/фініш) - вул. Володимирська - вул. Льва Толстого - площа Льва Толстого, розворот для руху у зворотному напрямку.

2.2. Передбачити тимчасове призупинення руху усіх видів транспорту під час проведення Міжнародних змагань з велосипедного спорту на шосе з 10.00 год. і до закінчення заходів (орієнтовно 14.00 год.) за наступним маршрутом: вул. Кіровоградська (старт/фініш) - просп. Червонозоряний - вул. Андрія Головка - вул. Солом'янська - вул. Протасів Яр - вул. Миколи Грінченка.

2.3. Передбачити тимчасове призупинення руху усіх видів транспорту та внесення тимчасових змін у трасу руху автобусних маршрутів загального користування на час проведення чемпіонату міста з роликового спорту з 09.00 год. і до закінчення заходів (орієнтовно 12.00 год.) за наступним маршрутом: від просп. Героїв Сталінграда, 7 (старт) - просп. Героїв Сталінграда, 19 і у зворотному напрямку.

2.4. Під час проведення на Оболонській набережній молодіжної концертної програми та Шоу феєрверків із лазерними спецефектами з 19.00 год. до завершення заходів (орієнтовно 23.00 год.) у разі необхідності передбачити тимчасове обмеження руху усіх видів транспорту на вул. Прирічній і посилити контроль за дотриманням водіями транспортних засобів Правил дорожнього руху в частині зупинки та стоянки на цій вулиці.

3. Комунальній службі перевезень на період проведення заходів на вул. Хрещатик і вул. Прирічній внести відповідні зміни в роботу автобусних маршрутів загального користування в режимі маршрутного таксі.

4. КП "Київпастранс" та Комунальній службі перевезень передбачити збільшення кількості рухомого складу тролейбусів, автобусів відповідно до пасажиропотоку під час проведення заходів у Парку Дружби народів (з 10.00 год.), на Співочому полі Печерського ландшафтного парку (з 15.00 год.).

5. КП "Київський метрополітен" передбачити збільшення відповідно до пасажиропотоку кількості пар поїздів на лініях метрополітену до і після проведення культурно-масових та спортивних заходів у парку Дружби народів (з 10.00 год.), на Співочому полі Печерського ландшафтного парку (з 15.00 год.). Після закінчення заходів у разі необхідності обмежити вхід до станцій метрополітену з метою безпечного і рівномірного заповнення станцій.

 

Заступник голови Київської
міської державної адміністрації -
керівник апарату

О. Пузанов

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали