ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 04.05.2012 р. N 703

Київ

Про організацію перевезень пасажирів під час проведення загальнодержавних і загальноміських заходів, присвячених Дню Перемоги

Відповідно до Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Закону України "Про дорожній рух", з метою забезпечення перевезення пасажирів і належної підготовки столиці України до святкування Дня Перемоги у 2012 році, в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Просити Головне управління МВС України в м. Києві 9 травня 2012 року забезпечити:

1.1. Перекриття руху усіх видів транспорту:

- з 08.00 год. до завершення заходів з покладання квітів на території Парку Вічної Слави на вул. Лаврській від площі Слави до вул. Цитадельної, на алеї Героїв Крут;

- на вул. Хрещатик від Бессарабської площі до Європейської площі з 06.00 год. до 23.00 год. (з забороною руху транспорту Європейською площею включно з 06.00 год. до 13.00 год.);

- з 07.30 год. до 13.00 год. на вул. Б. Хмельницького від вул. Хрещатик до вул. Пушкінської, на вул. Прорізній від вул. Хрещатик до вул. Пушкінської, на вул. Інститутській від вул. Хрещатик до вул. Ольгинської, на вул. Городецького від вул. Хрещатик до вул. Заньковецької, на вул. Михайлівській від вул. Хрещатик до Михайлівської площі, на вул. Софійській від пров. Михайлівського до вул. Малої Житомирської, на вул. Малій Житомирській від вул. Софійської до пров. Михайлівського.

1.2. Супровід патрульними автомобілями Державтоінспекції м. Києва автобусів, що перевозитимуть ветеранів у разі надходження відповідних звернень до Управління ДАІ ГУ МВС України в м. Києві.

2. Комунальному підприємству "Київпастранс", Комунальній службі перевезень виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) до 9 травня 2012 року:

2.1 Провести відповідні додаткові інструктажі лінійним працівникам, водіям та кондукторам, особливо про необхідність повідомлень та наявності інформації в салонах рухомого складу стосовно поважного ставлення до людей похилого віку та учасників Великої Вітчизняної війни.

2.2 Відновити інформаційні написи в салонах автобусів, трамваїв, тролейбусів відповідно до паспортних вимог кожного виду рухомого складу (місця для інвалідів, пасажирів з дітьми та громадян похилого віку, місце кондуктора тощо).

3. Комунальному підприємству "Київпастранс" 9 травня 2012 року забезпечити виділення автобусів для перевезення ветеранів - учасників урочистих заходів на Майдані Незалежності відповідно до заявок районних в місті Києві державних адміністрацій.

4. Комунальному підприємству "Київпастранс", Комунальній службі перевезень виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) 9 травня 2012 року:

4.1 Забезпечити внесення відповідних змін у роботу маршрутів наземного пасажирського транспорту, шлях слідування яких проходить вулицями, де буде тимчасово заборонено рух транспорту.

4.2 Забезпечити без будь-яких обмежень безкоштовне перевезення ветеранів Великої Вітчизняної війни міським наземним пасажирським транспортом загального користування.

4.3 Забезпечити випуск технічно-справного рухомого складу на маршрути згідно з нарядами роботи у вихідні та святкові дні з врахуванням при необхідності введення резервних одиниць при збільшенні пасажиропотоку під час проведення заходів на вул. Хрещатик і Майдані Незалежності.

4.4 Забезпечити чергування відповідальних осіб на лінії, в тому числі поблизу основних станцій метрополітену.

5. Комунальному підприємству "Київський метрополітен" 9 травня 2012 року:

5.1 Забезпечити закриття станції "Майдан Незалежності" для входу та виходу пасажирів з 7.00 год. і до закінчення загальнодержавних заходів на Майдані Незалежності. У зазначений період організувати роботу станції тільки на пересадку з лінії на лінію, про що своєчасно поінформувати пасажирів.

5.2 Забезпечити без будь-яких обмежень безкоштовне перевезення ветеранів Великої Вітчизняної війни метрополітеном.

5.3 Забезпечити повний випуск рухомого складу на лінію відповідно до графіків руху поїздів з врахуванням при необхідності введення резервних одиниць при збільшенні пасажиропотоку під час проведення заходів на вул. Хрещатик та Майдані Незалежності.

6. Комунальному підприємству "Київтранспарксервіс" спільно з Управлінням ДАІ ГУ МВС України в м. Києві забезпечити недопущення паркування транспортних засобів на спеціально передбачених місцях на вулицях, де проводитимуться загальнодержавні та загальноміські заходи.

7. Заступникові голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків прийняти рішення щодо висвітлення в засобах масової інформації змісту цього розпорядження.

8. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.

 

Голова

О. Попов

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали