МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРОДОВОЛЬСТВА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 23 березня 2012 року N 143

Про організацію підготовки до проведення XXIV Міжнародної агропромислової виставки "Агро-2012"

З метою забезпечення належної підготовки до проведення XXIV Міжнародної агропромислової виставки "Агро-2012" наказую:

1. Провести XXIV Міжнародну агропромислову виставку "Агро-2012" (далі - Виставка) з 5 по 8 вересня 2012 року.

2. Визначити організатором-розпорядником XXIV Міжнародної агропромислової виставки "Агро-2012" ТОВ "Промфінінвест-Груп" (далі - Розпорядник).

3. Місцем проведення Виставки визначити Національний комплекс "Експоцентр України" (проспект Академіка Глушкова, 1).

4. Керівникам центральних органів виконавчої влади, діяльність яких спрямовується і координується через Міністра, самостійних структурних підрозділів міністерства до 6 квітня 2012 року надати Департаменту тваринництва (Гетя А. А.) пропозиції щодо:

кандидатур для включення до складу Організаційного комітету з питань підготовки та проведення Виставки:

основних тематичних напрямів роботи Виставки;

структури галузевих експозицій;

складу робочих груп Оргкомітету щодо забезпечення формування галузевих експозицій Виставки за тематичними напрямками її роботи;

проведення у рамках Виставки спеціалізованих виставкових заходів;

проведення форумів, семінарів (в тому числі міжнародних), нарад, засідань круглих столів з учасниками та відвідувачами Виставки.

5. Міністерству аграрної політики та продовольства Автономної Республіки Крим, головним управлінням агропромислового розвитку обласних державних адміністрацій підготувати пропозиції щодо представлення на Виставці регіональних експозицій та презентації діяльності провідних фірм, виробників експортно-орієнтовної та інвестиційно-привабливої продукції. Інформацію надати Департаменту тваринництва до 6 квітня 2012 року.

6. Департаменту зовнішньоекономічних зв'язків (Клименко К. О.) до 10 квітня 2012 року направити міністрам сільського господарства, дипломатичним представництвам іноземних держав, посольствам України за кордоном, міжнародним організаціям листи-запрошення щодо участі у Виставці.

7. Департаменту тваринництва узагальнити пропозиції центральних органів виконавчої влади, діяльність яких спрямовується і координується через Міністра, самостійних структурних підрозділів Міністерства та надати на затвердження:

до 13 квітня 2012 року проект концепції XXIV Міжнародної агропромислової виставки "Агро-2012";

до 17 квітня 2012 року склад Організаційного комітету з питань підготовки та проведення Виставки, структуру галузевих експозицій та склад робочих груп Оргкомітету щодо забезпечення формування галузевих експозицій Виставки за тематичними напрямками її роботи, план організаційних заходів щодо підготовки та проведення Виставки та список відповідальних працівників Міністерства аграрної політики та продовольства України, закріплених за регіонами для надання практичної допомоги у підготовці та участі у Виставці.

8. Розпоряднику (Погребний О. М.) до 17 квітня 2012 року укласти договори з Національним комплексом "Експоцентр України" про співпрацю із забезпечення проведення Виставки.

9. Управлінню патронатної служби Міністра (Чужмир М. А.), Департаменту тваринництва забезпечити висвітлення підготовки та проведення Виставки в засобах масової інформації та на офіційному веб-сайті Мінагрополітики з 2 квітня до 8 вересня 2012 року включно.

10. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника Міністра Сеня О. В.

 

Перший заступник Міністра

М. Д. Безуглий

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали