МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 3 травня 2012 року N 323

Про організацію подання оперативної інформації щодо загроз безпеці проведення фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу

Відповідно до статті 4 та статті 6 Закону України "Про боротьбу з тероризмом", Указу Президента України від 16.09.2011 N 919/2011 "Питання Штабу забезпечення міжнародної взаємодії і координації заходів безпеки з підготовки та проведення фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу" (Положення N 919/2011), листа Служби безпеки України від 05.04.2012 N 33/829 про подання інформації до штабу Антитерористичного центру при Службі безпеки України щодо загроз безпеці проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу наказую:

1. Міністру охорони здоров'я Автономної Республіки Крим, начальникам управлінь (головних управлінь) охорони здоров'я обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій організувати подання оперативної інформації про загрози безпеці проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу в межах компетенції охорони здоров'я відповідних адміністративних територій до Українського науково-практичного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф з 23.04.2012 по 02.07.2012 двічі на добу до 06 год. та 19 год. за формою згідно з додатком.

2. Директору Українського науково-практичного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Рощіну Г. Г. забезпечити збір інформації та надсилання узагальнених даних до штабу Антитерористичного центру при Службі безпеки України з 23.04.2012 по 02.07.2012 двічі на добу до 7 год. та 20 год.

3. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника Міністра Толстанова О. К.

 

Віце-прем'єр-міністр України -
Міністр

Р. В. Богатирьова


 

Додаток
до наказу Міністерства охорони здоров'я України
03.05.2012 N 323


Оперативна інформація
про загрози безпеці проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу

Дата, місяць, рік

Станом на ___ годин


N

Тип інформації

Оперативна інформація про випадок або позначення про відсутність інформації

1.

Інформація про терористичний акт або інформація про планування такого акту, або загроза його здійснення на території України та усі пов'язані з ним обставини.

 

2.

Інформація про терористичний акт, про планування такого акту, загрозу його здійснення в іншій країні, зокрема у сусідній з Україною або країні, яка є учасником УЄФА ЄВРО-2012.

 

3.

Контакти громадян України та іноземців, які перебувають на території України, з представниками екстремістських та терористичних середовищ.

 

4.

Інформація про закладення вибухових матеріалів та загрозу використання таких матеріалів у містах-господарях та офіційних місцях ЄВРО-2012 (стадіони, побутово-тренінгові центри, готелі, побутово-тренінгові бази для арбітрів, готелі - офіційні місця перебування членів УЄФА, Міжнародні трансляційно-передавальні центри).

 

5.

Інформація про приїзд або намір приїзду до України осіб, пов'язаних з терористичними і екстремістськими організаціями.

 

6.

Затримання іноземців, які походять з країн підвищеного ризику, під час нелегального перетину кордону.

 

7.

Інформація, пов'язана з активністю екстремістських середовищ, зокрема інформація про заплановані такими середовищами демонстрації, пікети.

 

8.

Виявлення під час контролю предметів, які можуть свідчити про зв'язок осіб, які їх перевозили, з екстремістськими чи терористичними угрупуваннями, або предметів, які можуть бути використані для здійснення терористичного акту.

 

9.

Крадіжка або спроба крадіжки зброї, боєприпасів, вибухових матеріалів і елементів озброєння з військових підрозділів, об'єктів або цивільних суб'єктів.

 

10.

Виявлення випадків крадіжки або втрати матеріалів, які можуть бути використані при створенні зброї масового знищення.

 

11.

Інформація про випадки нелегального отримання українських ідентифікуючих документів.

 

12.

Крадіжка або спроба крадіжки службової форми, елементів обмундирування, знаків або інших елементів форми, що ідентифікує працівників, посадових осіб, військослужбовців правоохоронних та інформаційних органів, які знаходяться на стадіонах ЄВРО-2012.

 

13.

Сигнали про придбання штучних добрив або інших хімічних засобів, вид та кількість яких свідчать про можливість використання в терористичній діяльності.

 

14.

Спроби проникнення на військові об'єкти.

 

15.

Підтверджена необгрунтована зацікавленість осіб, пов'язаних з екстремістськими або терористичними середовищами, в об'єктах, пов'язаних з ЄВРО-2012, елементах критичної інфраструктури або важливих об'єктів загального користування (серед іншого, таких, як аеропорти, залізничні та автовокзали, метро).

 

16.

Підтверджені інциденти, які полягають у цілеспрямованих протиправних діях третіх осіб щодо об'єктів, вказаних у пункті 15, що може мати вплив на їх безпеку.

 

17.

Фінансові операції, які здійснюються через суб'єктів, які підозрюються у зв'язках з екстремістськими угрупуваннями.

 

18.

Випадки викрадення громадян України або громадян країн, які беруть участь в чемпіонаті, особами, пов'язаними з екстремістською або терористичною діяльністю.

 

19.

Викрадення авіа-, водного або наземного транспорту.

 

20.

Інформація про замах або загрозу замаху на особу, об'єкт або обладнання, яке перебуває під державною охороною.

 

21.

Інформація про запланований візит особи, яка перебуває під державною охороною в офіційне місце УЄФА ЄВРО-2012 на території України під час проведення турніру.

 

22.

Випадки публічного оголошення радикальних закликів особами, пов'язаними з екстремістською або терористичною діяльністю.

 

23.

Інформація про погрози з боку осіб, поведінка яких свідчить про піддатливість до маніпуляції або про психічну хворобу, скоїти злочин терористичного характеру.

 

24.

Сигнали про час, місце і тему конференцій, семінарів, зустрічей, які організовуються на території України за участі іноземців, які походять з країн підвищеного ризику.

 

25.

Дані щодо підготовки або здійснення акцій кібертероризму (у т. ч. хакерство).

 

26.

Установлені факти участі громадян України та іноземців, що тимчасово мешкають в Україні, в міжнародних хакерських угрупуваннях, їх деструктивна діяльність щодо об'єктів ЄВРО-2012 на території України та Польщі.

 

27.

Факти зламування офіційних сайтів структур, задіяних в проведенні ЄВРО-2012, розміщення на них гасел і закликів терористичного, екстремістського та іншого протиправного характеру, зміна довідкової інформації, що може викликати дезорганізацію в проведенні турніру.

 

28.

Дані щодо несанкціонованого втручання до інформаційних потоків, пов'язаних в проведенням ЄВРО-2012, що передаються каналами зв'язку, чи баз даних, що перебувають в комп'ютерах, автоматизованих системах, комп'ютерних мережах чи інших мережах електрозв'язку.

 

29.

Факти кібератак на веб-сайти органів державної влади (встановлені джерела, наслідки несанкціонованого втручання тощо).

 

30.

Несанкціоноване втручання в автоматизовані чи інформаційно-телекомунікаційні системи об'єктів медичної сфери, які забезпечують управління технологічними процесами з виробництва основної продукції та послуг, що призвело або може привести до виникнення надзвичайної ситуації техногенного характеру, масової загибелі громадян, соціального невдоволення, блокування роботи систем життєзабезпечення.

 

31.

Дані про створення та використання шкідливих програмних чи технічних засобів, призначених для несанкціонованого втручання в роботу комп'ютерів, автоматизованих систем, комп'ютерних мереж чи мереж електрозв'язку, які забезпечують проведення чемпіонату.

 

32.

Нанесення збитків окремим фізичним елементам інформаційної інфраструктури (руйнування мереж електрозв'язку, створення перешкод, використання біологічних та хімічних засобів руйнування елементної бази тощо).

 

33.

Вплив на інформаційно-телекомунікаційні системи з метою їх пошкодження або модифікації.

 

34.

Створення або використання вже існуючих інтернет-порталів, форумів, блогів тощо для пропагування ксенофобії та екстремізму.

 

35.

Інформація щодо спрямувань терористичних та екстремістських організацій до членів вболівальницьких рухів, насамперед, радикально налаштованих осіб.

 

36.

Інформація про наміри цілеспрямованої дестабілізації громадського порядку поблизу об'єктів ЄВРО-2012 та на комунікаціях, що забезпечують їх діяльність.

 

37.

Закладення у публічних місцях муляжів вибухових пристроїв та публічні здійснення терористичного акту, у тому числі, як чинники відволікання сил суб'єктів боротьби з тероризмом, а також спричинення паніки, особливо в місцях масового скупчення людей.

 

38.

Наруга над державними символами інших держав з метою провокації порушення громадського порядку, виникнення негативного громадського та медіа резонансу, міжнародних ускладнень тощо.

 

39.

Поширення через засоби масової інформації та електронні медіа відомостей, що можуть спровокувати міжетнічні, міжконфесійні та релігійні конфлікти, паніку серед великих груп людей або дискредитувати Україну або Польщу, як організаторів чемпіонату.

 

40.

Виявлені спроби ввезення в Україну зброї та вибухових речовин, радіоактивних, хімічно- або бактеріологічно небезпечних предметів, факти намагань перемістити з української території на польську вказані предмети.

 

41.

Виявлені спроби проникнення на територію офіційних місць проведення чемпіонату з використанням підроблених документів, у т. ч. білетів на футбольні матчі.

 

42.

Дані щодо організації незаконного переправляння (перетинання) осіб або створення каналу нелегальної міграції через державний українсько-польський кордон.

 

43.

Напади на об'єкти, на яких є предмети, що становлять підвищену небезпеку для життя та здоров'я людей.

 

44.

Випадки радіактивного, хімічного або бактеріального зараження в регіонах проведення турніру.

 

45.

Умисне ушкодження та виведення з ладу об'єктів зв'язку, теле-, радіомовлення, енергетичних комплексів і споруд.

 

46.

Аварії на транспорті, катастрофи потягів, літаків, автомобілів, що призвели до жертв серед учасників та гостей чемпіонату.

 

47.

Надзвичайні події на об'єктах з великим скупченням людей, задіяних в забезпеченні проведення турніру, що можуть вказувати на спробу скоєння терактів.

 

48.

Інші чинники, які можуть впливати на імовірність вчинення терористичного акту перед або під час проведення ЄВРО-2012 та збільшення наслідків його дії.

 


Оперативний черговий
____
(найменування закладу охорони здоров'я)

П. І. Б. підпис

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали