ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 23.05.2012 р. N 850

Київ

Про організацію постійно діючої виставки-ярмарку на Андріївському узвозі

Відповідно до пункту 2 статті 22 Закону України "Про столицю України - місто-герой Київ", статті 30 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", рішень Київської міської ради від 21.05.2009 N 462/1518 "Про запровадження принципу організації єдності з видачі дозволів на розміщення тимчасових споруд" (зі змінами та доповненнями), з метою збереження та розвитку культурно-мистецької діяльності на Андріївському узвозі у Подільському районі, повного задоволення попиту киян та гостей міста товарами образотворчого, декоративно-прикладного мистецтва, авторської художньої, культурно-мистецької та сувенірної продукції, в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Подільській районній в місті Києві державній адміністрації за пропозиціями органу самоорганізації населення "Вуличний комітет "Андріївський узвіз" організувати на Андріївському узвозі Подільського району з 27 травня 2012 року проведення постійно діючої виставки-ярмарку образотворчого, декоративно-прикладного мистецтва, авторської художньої, культурно-мистецької, сувенірної продукції.

2. Головному управлінню внутрішньої торгівлі та побутового обслуговування населення виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) за пропозиціями органу самоорганізації населення "Вуличний комітет "Андріївський узвіз" залучати художників, майстрів творчих об'єднань та творчих спілок, а також інших суб'єктів господарювання, які будуть реалізовувати продукцію образотворчого, декоративно-прикладного мистецтва, авторської художньої, культурно-мистецької та сувенірної продукції до організації та здійснення торгівлі, визначати їх кількість та затверджувати схему місць їх розташування.

3. Головному управлінню контролю за благоустроєм виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) здійснювати контроль за дотриманням суб'єктами господарювання під час проведення постійно діючої виставки-ярмарку образотворчого, декоративно-прикладного мистецтва, авторської художньої, культурно-мистецької, сувенірної продукції правил благоустрою та забезпечити функціонування об'єктів торгівельної мережі у встановленому порядку.

4. Подільській районній в місті Києві державній адміністрації за пропозиціями органу самоорганізації населення "Вуличний комітет "Андріївський узвіз" забезпечувати підготовку місць для торгівлі та прибирання території на Андріївському узвозі відповідно до даного розпорядження.

5. Просити Головне управління МВС України в м. Києві забезпечувати охорону громадського порядку під час проведення постійно діючої виставки-ярмарку образотворчого, декоративно-прикладного мистецтва, авторської художньої, культурно-мистецької, сувенірної продукції.

6. Заступнику голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом функціональних обов'язків забезпечити висвітлення змісту цього розпорядження в засобах масової інформації.

7. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.

 

Голова

О. Попов

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали