ГЕНЕРАЛЬНА ПРОКУРАТУРА УКРАЇНИ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 04.06.2012 р. N 81

Про організацію прийняття повідомлень на телефон "гарячої лінії" в органах прокуратури України

З метою забезпечення оперативного реагування на факти незаконного втручання у діяльність підприємств, установ, організацій та інших господарюючих суб'єктів з боку контролюючих та правоохоронних органів, керуючись ст. 15 Закону України "Про прокуратуру", зобов'язую:

1. Організувати отримання інформації про факти незаконного втручання у підприємницьку діяльність з боку службових осіб контролюючих та правоохоронних органів шляхом впровадження телефону "гарячої лінії".

2. Організацію роботи телефону "гарячої лінії" покласти на Головне управління захисту прав і свобод громадян та інтересів держави, протидії корупції та злочинності у сфері транспорту та оборонно-промислового комплексу.

3. Головному управлінню захисту прав і свобод громадян та інтересів держави, протидії корупції та злочинності у сфері транспорту та оборонно-промислового комплексу:

3.1. Забезпечити приймання упродовж робочих днів з 9 до 18 години та опрацювання інформації про факти незаконного втручання у підприємницьку діяльність з боку службових осіб контролюючих та правоохоронних органів.

3.2. Організовувати перевірки за такими фактами шляхом підготовки доручень підпорядкованим прокурорам, а також вжиття відповідних заходів.

3.3. Інформацію про незаконні дії службових осіб органів, нагляд за якими здійснюється іншими структурними підрозділами Генеральної прокуратури України, передавати до таких підрозділів.

3.4. Забезпечити оперативне висвітлення результатів перевірок та вжитих заходів у засобах масової інформації.

4. Управлінню інформатизації та зв'язку Генеральної прокуратури України забезпечити технічне функціонування телефонів "гарячої лінії".

5. Прокурорам Автономної Республіки Крим, областей, міст Києва і Севастополя, спеціалізованим прокурорам усіх рівнів, прокурорам міст, районів, районів у містах, міжрайонним прокурорам організувати роботу відповідних телефонів "гарячої лінії" на місцях.

6. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника Генерального прокурора України Занфірова В. А.

З розпорядженням ознайомити заступників Генерального прокурора України, керівників самостійних структурних підрозділів Генеральної прокуратури України, ректора Національної академії прокуратури України, надіслати прокурорам Автономної Республіки Крим, областей, міст Києва і Севастополя, спеціалізованим прокурорам усіх рівнів, прокурорам міст, районів, районів у містах, міжрайонним прокурорам.

Додаток: форма картки на 1 аркуші.

 

Генеральний прокурор України
державний радник юстиції України

В. Пшонка


 

Додаток


Картка на повідомлення гарячої лінії

Дата ___________       Реєстраційний номер _______

1. Заявник
__________

2. Контактні дані ______
__________
__________

3. Область/місто _______
__________

4. Орган оскарження ___
__________
__________

5. Суть порушеного питання _______
__________
__________
__________
__________
__________
__________
__________
__________
__________
__________

6. Прийняв ___________

7. Резолюція __________
__________
__________
__________
__________
__________
__________
__________
__________
__________
__________

Результати розгляду ___
__________
__________
__________
__________
__________
__________
__________
__________
__________

Підпис відповідальної особи ________
__________

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали