МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 12 червня 2012 року N 681

Про організацію профільної зміни та відпочинку юних автомоделістів з одночасним проведенням Всеукраїнських відкритих змагань з автомодельного спорту (радіокеровані моделі)

На виконання наказів Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 12.04.2012 N 464 "Про організацію літнього оздоровлення та відпочинку дітей у 2012 році" (План N 464) та від 21.05.2012 N 606 "Про фінансування проведення заходів з позашкільної роботи з дітьми, оздоровлення та відпочинку впродовж літніх канікул 2012 року" (Наказ N 606) наказую:

1. Українському державному центру позашкільної освіти (Ткачук В. В.):

1.1. Здійснити заходи щодо організації та проведення профільної зміни та відпочинку юних автомоделістів з одночасним проведенням Всеукраїнських відкритих змагань з автомодельного спорту (радіокеровані моделі).

1.2. Організувати і провести з 13 по 19 серпня 2012 року в м. Євпаторії Автономної Республіки Крим на базі Національного центру параолімпійської і дефлімпійської підготовки та реабілітації інвалідів профільну зміну та відпочинок юних автомоделістів з одночасним проведенням Всеукраїнських відкритих змагань з автомодельного спорту (радіокеровані моделі).

1.3. Забезпечити дотримання правил техніки безпеки й охорони життя та здоров'я дітей під час проведення профільної зміни та відпочинку юних автомоделістів з одночасним проведенням Всеукраїнських відкритих змагань з автомодельного спорту (радіокеровані моделі).

1.4. Затвердити кошторис на проведення профільної зміни та відпочинку юних автомоделістів з одночасним проведенням Всеукраїнських відкритих змагань з автомодельного спорту (радіокеровані моделі).

2. Департаменту економіки та фінансування (Даниленко С. В.) здійснити фінансування в сумі 44792,00 (сорок чотири тисячі сімсот дев'яносто дві) гривні на організацію та проведення профільної зміни та відпочинку юних автомоделістів з одночасним проведенням Всеукраїнських відкритих змагань з автомодельного спорту (радіокеровані моделі) за рахунок коштів загального фонду бюджету, передбачених Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України на проведення заходів з позашкільної роботи з дітьми, оздоровлення та відпочинку впродовж літніх канікул 2012 року, відповідно до затвердженого кошторису.

3. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Заступник Міністра

Б. М. Жебровський

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали