МІНІСТЕРСТВО НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 26 червня 2012 року N 926

(з основної діяльності)

м. Київ

Про організацію протидії пожежам у природних екосистемах у 2012 році

За даними Українського гідрометцентру, починаючи з липня і до кінця жовтня 2012 року, на території держави, особливо у східних, південних і центральних областях, внаслідок підвищення температури і збільшення тривалості посушливих періодів очікується високий та надзвичайно високий клас пожежної небезпеки.

У ці місяці за статистикою останніх п'яти років відмічається найскладніша фаза пожежонебезпечного періоду, під час якої виникає близько 50 % пожеж в лісових масивах та понад 70 % пожеж на відкритій місцевості від їх загальної кількості.

Зростання кількості пожеж у природних екосистемах обумовлюється сезонним висиханням рослинності на сільгоспугіддях, у лісозахисних сму...

 

Доступ до документа «Наказ від 26.06.2012 № 926 Про організацію протидії пожежам у природних екосистемах у 2012 році» обмежений. Весь текст доступний користувачам Норматив PRO.

 

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали