МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРОДОВОЛЬСТВА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 17 серпня 2011 року N 414

Про організацію проведення бонітування поголів'я племінних коней

Відповідно до Закону України "Про племінну справу у тваринництві", Інструкції з бонітування племінних коней (далі - Інструкція) та Положення про централізований племінний облік у конярстві, затверджених наказом Міністерства аграрної політики України від 15.10.2003 N 364, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 30.10.2003 за N 994/8315 (із змінами), та з метою удосконалення централізованого племінного обліку наказую:

1. Міністерству аграрної політики та продовольства Автономної Республіки Крим, головним управлінням агропромислового розвитку обласних державних адміністрацій довести до суб'єктів племінної справи у тваринництві з розведення коней, племінні стада яких зареєстровані у Державному племінному реєстрі, до 1 вересня 2011 року провести бонітування племінного поголів'я коней відповідно до вимог Інструкції.

2. Суб'єктам племінної справи у тваринництві з розведення коней надати для затвердження Міністерству аграрної політики та продовольства Автономної Республіки Крим, головним управлінням агропромислового розвитку обласних державних адміністрацій до 20 жовтня 2011 року звіт про результати бонітування племінних коней за формами N 10-к, N 11-к відповідно до Інструкції.

3. Міністерству аграрної політики та продовольства Автономної Республіки Крим, головним управлінням агропромислового розвитку обласних державних адміністрацій до 1 листопада 2011 року надати для зведення звіт про результати бонітування племінних коней до Міністерства аграрної політики та продовольства України.

4. Провести аналіз результатів бонітування коней у розрізі порід:

чистокровної верхової породи - Асоціації по розведенню та скачках чистокровних верхових коней "Жокей-клуб "Україна" (Згара К. К., за згодою);

гуцульської породи - науково-виробничої асоціації "Племконецентр" (Головач М. Й., за згодою);

інших порід - Інституту тваринництва Національної академії аграрних наук України (Руденко Є. В., за згодою).

5. Асоціації по розведенню та скачках чистокровних верхових коней "Жокей-клуб "Україна" (Згара К. К., за згодою) до 1 грудня 2011 року за результатами аналізу бонітування коней у розрізі порід:

визначити племінну цінність стад;

узагальнити результати аналізу бонітування та забезпечити їх видавництво.

6. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника Міністра Сеня О. В.

 

Заступник Міністра -
керівник апарату

С. І. Мельник

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали