МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 08.11.2011 р. N 320-р

Про організацію радіаційного і хімічного спостереження на території області

Відповідно до статей 2, 25 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", статей 9, 15 Закону України "Про захист населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру", наказу МНС України від 6 серпня 2002 року N 186 "Про введення в дію Методики спостереження щодо оцінки радіаційної та хімічної обстановки", зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 29 серпня 2002 року за N 708/6996:

1. Довести до відома райдержадміністрацій, виконавчих комітетів міських (міст обласного значення) рад, що організація роботи постів радіаційного і хімічного спостереження та розрахунково-аналітичних груп, які забезпечують спостереження щодо оцінки радіаційної та хімічної обстановки, здійснюється відповідно до наказу МНС України від 11 серпня 2010 року N 649 "Про затвердження Методичних рекомендацій щодо організації роботи розрахунково-аналітичної групи та Методичних рекомендацій щодо організації роботи поста радіаційного і хімічного спостереження" (далі - Методичні рекомендації) (додаток 1) (див. окремо в базі).

2. Доручити головам райдержадміністрацій та запропонувати виконавчим комітетам міських (міст обласного значення) рад спільно з управлінням МНС України в Миколаївській області (Грицаєнком):

2.1. Визначити об'єкти господарювання, установи та організації, на базі яких створюються номерні пости радіаційного та хімічного спостереження і вирішити питання щодо забезпечення їх необхідним обладнанням і документацією згідно з вимогами, встановленими наказом МНС України від 6 серпня 2002 року N 186.

2.2. Забезпечити затвердження в установленому порядку положень про пости радіаційного та хімічного спостереження та розрахунково-аналітичні групи відповідно до Методичних рекомендацій, затверджених відповідно до наказу МНС України від 11 серпня 2010 року N 649.

2.3. Подати до 12 грудня 2011 року управлінню МНС України в Миколаївській області і управлінню з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи облдержадміністрації:

перелік підприємств, де передбачені диспетчерські служби штатним розписом, які здійснюють цілодобове чергування силами однієї або декількох осіб, та проводиться радіаційне та хімічне спостереження, телефони, факси диспетчерських служб та керівника об'єкта (прізвище, ім'я та по батькові);

переліки визначених підприємств, установ, організацій, які розгортають номерні пости радіаційного та хімічного спостереження, відповідно до встановлених завдань та регламенту (розподіл номерних постів за районами та містами області наведено у додатку 2);

інформацію про створення та списки особового складу розрахунково-аналітичних груп для збирання, оброблення, передачі і збереження інформації про стан радіаційної та хімічної обстановки;

копії розпоряджень (рішень) щодо організації радіаційного та хімічного спостереження на території відповідних районів (міст).

2.4. До 30 грудня 2011 року вжити заходів щодо підготовки та оснащення особового складу диспетчерських служб, розрахунково-аналітичних груп, номерних постів радіаційного і хімічного спостереження необхідними приладами, обладнанням та документацією.

2.5. Забезпечити своєчасну передачу інформації від розрахунково-аналітичних груп районів та міст, диспетчерських служб до оперативно-диспетчерської служби управління МНС України в Миколаївській області у разі виникнення надзвичайних ситуацій, подій з радіоактивними та хімічними речовинами (тел. 101, 24-71-01, 55-17-46).

2.6. Щороку, до 1 грудня, інформувати управління МНС України в Миколаївській області та управління з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи облдержадміністрації про стан номерних постів радіаційного і хімічного спостереження, про стан диспетчерських служб за формою, згідно з додатками 3, 4.

2.7. Здійснювати кожні 3 роки уточнення наявності диспетчерських служб, розрахунково-аналітичних груп, номерних постів радіаційного і хімічного спостереження.

3. Доручити управлінню з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи облдержадміністрації (Камінському) та запропонувати навчально-методичному центру безпеки життєдіяльності в Миколаївській області (Корчинському), управлінню МНС України в Миколаївській області (Грицаєнку):

3.1. Надавати райдержадміністраціям, виконавчим комітетам міських (міст обласного значення) рад методичну допомогу щодо організації роботи диспетчерських служб, постів радіаційного і хімічного спостереження та розрахунково-аналітичних груп;

3.2. Забезпечити щорічну перевірку готовності диспетчерських служб, постів радіаційного і хімічного спостереження та розрахунково-аналітичних груп до використання за призначенням та організацію усунення виявлених при цьому недоліків.

4. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови облдержадміністрації від 28 жовтня 2005 року N 304-р "Про забезпечення виконання наказу Міністерства України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи від 6 серпня 2002 року N 186 "Про введення в дію Методики спостереження щодо оцінки радіаційної та хімічної обстановки".

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови облдержадміністрації Ніколенка Г. Б.

 

Голова облдержадміністрації

М. П. Круглов

 

Додаток 2
до розпорядження Миколаївської обласної державної адміністрації
08.11.2011 N 320-р

РОЗПОДІЛ
номерних постів за районами та містами області

N
п/п

Найменування міст та районів

ПРХС

кількість

1.

м. Миколаїв

43

Ленінський район

11

Заводський район

17

Центральний район

9

Корабельний район

6

2.

м. Первомайськ

10

3.

м. Вознесенськ

5

4.

м. Южноукраїнськ

-

5.

Арбузинський район

12

6.

Баштанський район

26

7.

Березанський район

18

8.

Березнегуватський район

16

9.

Братський район

18

10.

Веселинівський район

17

11.

Вознесенський район

19

12.

Врадіївський район

11

13.

Доманівський район

20

14.

Єланецький район

5

15.

Жовтневий

26

16.

Казанківський район

21

17.

Кривоозерський район

15

18.

Миколаївський район

16

19.

Новобузький район

20

20.

Новоодеський район

21

21.

Очаківський район

13

22.

Первомайський район

21

23.

Снігурівський район

25

 

Всього за область

398

 

Заступник голови - керівник
апарату облдержадміністрації

В. М. Рукоманов

 

Додаток 3
до розпорядження Миколаївської обласної державної адміністрації
08.11.2011 N 320-р

ЗАТВЕРДЖУЮ
Голова райдержадміністрації
(міський голова)
___
"___" 2011 року

ЗВІТ
про стан номерних постів радіаційного та хімічного спостереження, розташованих на підприємствах, установах, організаціях та об'єктах господарської діяльності міста, району

N
з/п

Найменування об'єкта

Адреса дислокації. П. І. П. відповідальної особи з питань цивільної оборони (цивільного захисту)

Кількість постів

N Телефону, факсу

N Поста

Перелік наявних приладів радіаційної, хімічної розвідки та контролю

1

2

3

4

5

6

7

Арбузинський район - 11 (1 - 11)

1

 

 

 

 

 

 

Заступник голови райдержадміністрації -
голова комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при райдержадміністрації
(заступник міського голови)

 

 

Додаток 4
до розпорядження Миколаївської обласної державної адміністрації
08.11.2011 N 320-р

ЗАТВЕРДЖУЮ
Голова райдержадміністрації
(міський голова)
___
"___" 2011 року

ЗВІТ
про стан об'єктів міста (району), на яких створені диспетчерські служби з цілодобовим режимом чергування

N
з/п

Найменування об'єкта

Дислокація об'єкта

Прізвище, ім'я та по батькові керівника

N телефону, факсу керівника

N телефону диспетчера

Перелік наявних приладів радіаційної, хімічної розвідки та контролю

1

2

3

4

5

6

7

Арбузинський район - (5)

1

 

 

 

 

 

 

Заступник голови райдержадміністрації -
голова комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при райдержадміністрації
(заступник міського голови)

 

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали