ТЕРНОПІЛЬСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 13.04.2012 р. N 270-од

Про організацію реалізації в області Концепції державної політики у сфері боротьби з організованою злочинністю

На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 25 січня 2012 р. N 53-р "Про затвердження плану заходів щодо реалізації Концепції державної політики у сфері боротьби з організованою злочинністю" (План N 53-р)

1. Затвердити план заходів з реалізації в області Концепції державної політики у сфері боротьби з організованою злочинністю (далі - план заходів), що додається.

2. Головним управлінням економіки, з питань внутрішньої політики, національностей, релігій, преси та інформації, агропромислового розвитку облдержадміністрації, районним державним адміністраціям, виконавчому комітету Тернопільської міської ради спільно з управліннями МВС України та Служби безпеки України в області, Державною податковою службою в області, Тернопільською митницею, Головним управлінням Держкомзему у області забезпечити неухильне виконання плану заходів та інформувати обласну державну адміністрацію щороку до 10 грудня.

3. Сектору з питань запобігання та виявлення корупції, взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи апарату облдержадміністрації забезпечити підготовку узагальненої інформації про стан виконання плану заходів щодо реалізації Концепції державної політики у сфері боротьби з організованою злочинністю, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 25 січня 2012 р. N 53-р (План N 53-р), для подання в установленому порядку Міністерству внутрішніх справ України щороку до 15 грудня.

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови - керівника апарату обласної державної адміністрації Желіховського Ю. В.

 

Голова обласної
державної адміністрації

В. А. Хоптян


 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження Тернопільської обласної державної адміністрації
13.04.2012 N 270-од


ПЛАН
заходів з реалізації в області Концепції державної політики у сфері боротьби з організованою злочинністю (Указ N 1000/2011)

N
з/п

Зміст заходу

Термін виконання

Відповідальні виконавці

Примітка

1

2

4

5

6

1.

Забезпечити прозорість під час прийняття управлінських рішень шляхом їх оприлюднення на офіційних веб-сайтах.

постійно

Структурні підрозділи
облдержадміністрації, районні державні адміністрації, виконавчий комітет Тернопільської міської ради

 

2.

Удосконалити механізм проведення моніторингу криміногенної ситуації в регіоні шляхом запровадження щорічного системного аналізу причин і умов, що впливають на її стан.

постійно

Управління МВС України в області, Управління Служби безпеки України в області,
Державна податкова служба в області, сектор з питань запобігання та виявлення корупції, взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи апарату облдержадміністрації, районні державні адміністрації, виконавчий комітет Тернопільської міської ради

 

3.

Підвищити рівень поінформованості громадськості про стан протидії та вжиті заходи у сфері боротьби з організованою злочинністю, зокрема шляхом використання офіційних веб-сайтів заінтересованих органів, розповсюдження друкованої продукції.

2012 рік

Управління МВС України в області, Управління Служби безпеки України в області,
Державна податкова служба в області, Головне управління з питань внутрішньої політики, національностей, релігій, преси та інформації
облдержадміністрації, районні державні адміністрації, виконавчий комітет Тернопільської міської ради

 

4.

Сприяти оприлюдненню відомостей про систему органів, які здійснюють боротьбу з організованою злочинністю та заходи, що ними вживаються.

2012 рік

Управління МВС України в області, Державна податкова служба в області, Головне управління з питань внутрішньої політики, національностей, релігій, преси та інформації
облдержадміністрації, районні державні адміністрації, виконавчий комітет Тернопільської міської ради

 

5.

Організувати висвітлення у відомчих друкованих засобах масової інформації та на офіційних веб-сайтах заходів щодо боротьби з організованою злочинністю.

постійно

Управління МВС України в області, Управління Служби безпеки України в області,
Державна податкова служба в області

 

6.

Забезпечити викриття та ліквідацію міжрегіональних схем незаконного обігу підакцизної продукції, перекриття каналів контрабандного надходження такої продукції на внутрішній ринок України.

постійно

Державна податкова служба в області, Управління Служби безпеки України в області, Управління МВС України в області, Тернопільська митниця

 

7.

Забезпечити виявлення та припинення діяльності організованих злочинних груп з числа службових осіб реальних суб'єктів господарювання та осіб, які займаються створенням та забезпеченням діяльності "конвертаціних центрів", суб'єктів господарської діяльності з ознаками фіктивності, створених з метою ухилення від сплати податків або отримання незаконного бюджетного відшкодування податку на додану вартість.

постійно

Державна податкова служба в області, Управління МВС України в області

 

8.

Здійснювати контроль за ходом виконання зовнішньо-торгівельних угод із проведенням валютних розрахунків з метою забезпечення повноти повернення валютної виручки за експортовану продукцію, перекриття каналів незаконного переміщення товарів через митний кордон України, викриття фактів ухилення від сплати податків, приховування валютної виручки, незаконного відшкодування податку на додану вартість по проведених експортних операціях.

постійно

Тернопільська митниця, Державна податкова служба в області, Управління Служби безпеки України в області

 

9.

Організувати проведення скоординованих заходів спрямованих на протидію проявам організованої злочинності у сферах:
- оренди, використання, відчуження земель державної та комунальної власності, природно-заповідного фонду, історико-культурного та рекреаційного призначення;
- освоєння коштів за основними державними програмами, зокрема в агропромисловому комплексі;
- закупівлі товарів, робіт та послуг за бюджетні кошти.

постійно

Управління МВС України в області, Управління Служби безпеки України в області,
Державна податкова служба в області, Головне управління Держкомзему у області,
Головне управління економіки облдержадміністрації, Головне управління агропромислового розвитку облдержадміністрації,
районні державні адміністрації, виконавчий комітет Тернопільської міської ради та головні розпорядники бюджетних коштів

 

10.

Відповідальним виконавцям Плану заходів інформувати обласну державну адміністрацію щороку до 10 грудня

постійно

Відповідальні виконавці Плану заходів

 


 

Заступник голови - керівник
апарату обласної
державної адміністрації

Ю. В. Желіховський

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали