ДЕРЖАВНА РЕЄСТРАЦІЙНА СЛУЖБА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 13 січня 2012 року N 54

Про організацію роботи державних реєстраторів

Відповідно до частини другої статті 7 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців", підпункту 12 пункту 4 Положення про Державну реєстраційну службу України, затвердженого Указом Президента України від 06.04.2011 N 401/2011 (Указ N 401/2011), на виконання пункту 6 протоколу засідання Кабінету Міністрів України від 11.01.2012 N 1, з метою уникнення черг у виконавчих комітетах міських рад міст обласного значення, районних, районних у містах Києві та Севастополі державних адміністрацій та забезпечення безперебійного проведення державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців наказую:

1. Начальникам Реєстраційних служб Головних управлінь юстиції у Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі здійснити спільно з виконавчими комітетами міських рад міст обласного значення, районними, районними у містах Києві та Севастополі державними адміністраціями (далі - органи державної реєстрації) наступні заходи:

1.1. Організувати щоденний прийом заявників державними реєстраторами протягом робочого дня.

1.2. Забезпечити раціональний розподіл навантаження між державними реєстраторами, що працюють в органах державної реєстрації.

1.3. Організувати проведення роз'яснювальної роботи серед заявників та розмістити на стендах, офіційних сайтах в органах державної реєстрації та на офіційних сайтах Головних управлінь юстиції у Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі інформацію щодо процедури заміни видів діяльності за КВЕД-2010.

1.4. У разі збільшення кількості заявників рекомендувати Головам органів державної реєстрації розглянути питання щодо можливості запровадження подовженого робочого дня (у будні дні до 20:00, у суботи - до 16:00 (вихідний - неділя) відповідно до законодавства).

1.5. Провести аналіз завантаженості державних реєстраторів та підготувати пропозиції щодо збільшення граничної чисельності державних реєстраторів (у разі необхідності).

2. Начальникам Реєстраційних служб Головних управлінь юстиції у Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі звернутися до органів державної податкової служби, Пенсійного фонду України, органів державної статистики щодо проведення спільних дій по створенню належних умов для проведення заміни видів діяльності за КВЕД-2010 з метою уникнення черг у державних реєстраторів, у тому числі розміщення на інформаційних стендах та сайтах відповідної інформації.

3. Департаменту державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців (Барбелюк О. Б.), Начальникам Реєстраційних служб Головних управлінь юстиції у Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі забезпечити належне виконання Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців" та з метою вжиття заходів щодо врегулювання проблемних питань, пов'язаних з державною реєстрацією юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців, у тому числі уникнення черг в органах державної реєстрації, проводити перевірки дотримання державними реєстраторами законодавства у сфері державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців.

4. Департаменту державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців (Барбелюк О. Б.), Сектору прес-служби (Бєлова Ю. І.) розмістити на офіційному сайті Укрдержреєстру інформацію щодо створення належних умов для проведення заміни видів діяльності за КВЕД-2010 з метою уникнення черг у державних реєстраторів.

5. Департаменту державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців (Барбелюк О. Б.) забезпечити координацію роботи Реєстраційних служб Головних управлінь юстиції у Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі щодо виконання цього наказу.

6. Реєстраційним службам Головних управлінь юстиції у Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі про здійснені відповідно до пункту 1 цього наказу заходи інформувати Укрдержреєстр кожні два тижні.

7. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Голова

Л. В. Єфіменко

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали